• Головна
  • Приписка молоді до призовних дільниць триває на Львівщині
19:17, 10 лютого

Приписка молоді до призовних дільниць триває на Львівщині

Приписка молоді до призовних дільниць триває на Львівщині , фото-1

Щороку упродовж січня-березня триває процес приписки громадян до призовних дільниць. До них записуються юнаки, яким у рік приписки виповнюється 17 років.

Для проведення приписки громадян України в районах (містах) утворюються призовні дільниці.

Згідно із Законом України “Про військовий обов’язок і військову службу”, приписка необхідна, аби взяти на військовий облік допризовників, визначити ступінь їх придатності до військової служби, з’ясувати освітній рівень/здобуту спеціальність або професію, рівень фізичної підготовки, вивчити особисті якості.

На кожного з допризовників заповнять особову справу та видадуть приписне посвідчення.

Приписку проводять районні центри комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП) за місцем реєстрації. Для приписки до призовної дільниці громадяни України зобов'язані особисто прибути до районного (міського) військового комісаріату в строк, зазначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких установлюється Міністерством оборони України.

Явка громадян України на приписку відповідно до Закону України є обов’язковою.

З огляду на це, районні ТЦК та СП зобов’язані затвердити план заходів щодо забезпечення підготовки та проведення приписки громадян України 2005 року народження до призовних дільниць. Про це йдеться в розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №1066 від 2 листопада 2021 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...