• Головна
  • Підтримку з обласного бюджету можуть отримати підприємці Львівщини
10:04, 8 лютого

Підтримку з обласного бюджету можуть отримати підприємці Львівщини

Підтримку з обласного бюджету можуть отримати підприємці Львівщини, фото-1

Фото: умовне З 1 січня на Львівщині дії оновлена Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки. Ця Програма перебуває під контролем комісії з питань діяльності АПК, підприємництва та інвестицій.

Програма визначає комплекс пріоритетних завдань щодо інвестиційного розвитку, підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу, інноваційного їх розвитку, інституціональної та аналітичної підтримки регіональної політики.

Важливо, що торік показники виконання цієї Програми стали рекордними за попередні 6 років. Якщо на загальному рівні виконання усіх 26 програм становить 97,8%, то заходи Програми підвищення конкурентоспроможності було реалізовано практично повністю – на 99,24% (витрачено понад 20 млн грн). Тож планку на 2022 рік задано справді високу.

Фінансування Програми підвищення конкурентоспроможності у 2022 році, порівняно з попереднім роком, зросло до 33 млн грн. Використання цих коштів передбачено за напрямами:

промоційної підтримки інвестиційного потенціалу Львівщини; надання пільгових кредитів підприємцям для сприяння наповненню місцевих бюджетів; підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО; інституційної, наукової й аналітичної підтримки регіонального та інноваційного розвитку; здешевлення кредитного ресурсу за програмою “Доступні кредити 5-7-9”, надання інноваційних, маркетингових ваучерів та ваучерів на консалтингові послуги; відшкодування участі виробників товарів і послуг Львівщини в іноземних виставково-ярмаркових заходах; відшкодування вартості комплексу заходів для реєстрації географічних зазначень товарів Львівщини в Україні й за кордоном; підтримки стартап-проектів підприємців-початківців; співфінансування проектів регіонального розвитку.

У якості нових завдань в межах Програми буде реалізовано:

підтримку розробки ПКД для інвестиційних проектів у індустріальних парках Львівської області, на яку передбачено кошти в розмірі 1 млн грн; покращення бізнес клімату шляхом зменшення регуляторного та адміністративного навантаження на СПД у громадах Львівщини (виділені кошти – 250 тис грн).

Одним з пріоритетом для нас є розвиток підприємництва серед учасників бойових дій у зоні АТО/ООС, зростання інноваційності, формування розвинутого підприємницького середовища, розширення ринків збуту вітчизняної продукції, які покликані активізувати місцеву економічну ініціативу, бізнес-процеси та подальший підприємницький поступ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...