• Головна
  • У Трускавці поглиблюється співпраця з турецьким Кемером
21:46, 26 січня 2022 р.

У Трускавці поглиблюється співпраця з турецьким Кемером

Цього тижня у Трускавці з робочим візитом перебуває делегація з міста Кемер (Туреччина), яку очолює міський голова Кемеру Неджаті Топалоглу. В рамках цього візиту 26 січня в залі засідань Трускавецької міської ради міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, міський голова Кемеру Неджаті Топалоглу та представники турецької делегації (члени Муніципальної ради Кемеру Хасан Алі Аджар, Ферхан Фідан, Емрах Айхан і представник Спілки готельєрів Кемеру Айшегюль Учар) поспілкувалися з депутатами Трускавецької міської ради, керівниками структурних підрозділів міськвиконкому, журналістами.

«Співпраця Кемеру і Трускавця започаткована ще в 2019 році з ініціативи Юрія Котика, який зараз є Президентом Асоціації курортів України. В грудні 2019-го делегація з Кемеру відвідала Трускавець, але через початок пандемії коронавірусу темп двосторонніх відносин дещо уповільнився. І аж 19 жовтня 2021 року в муніципалітеті міста Кемер ми підписали угоду про партнерство та співробітництво між нашими двома містами», - нагадав історію співробітництва міський голова Андрій Кульчинський.

Андрій Богданович розповів про плани поглиблення співробітництва Трускавця і Кемеру, а саме про плановане проведення спільного українсько-турецько-азербайджанського медично-туристичного форуму, співпрацю з авіакомпанією «Турецькі авіалінії» («Turkish airlines») задля збільшення туристичного потоку з Туреччини на Львівщину, про обмін досвідом, спільні проєкти в різних сферах.

Неджаті Топалоглу закликав трускавчан свій відпочинок проводити в турецькому Кемері, де поєднуються сонце, гори і вода. Він з захопленням розповідав про громаду, яку очолює (Кемерська громада подібна до Трускавецької тим, що об’єднує курорт і прилеглі села) та відповів на запитання депутатів Богдана Габшія, Михайла Галика, Любомира Пасемка, які стосувалися підтримки Туреччиною України, інвестицій, розвитку потенціалу обидвох курортів, взаємовигідної співпраці.

На згадку про перебування у курортній столиці України Андрій Кульчинський подарував Неджаті Топалоглу тарілку з написом «Трускавець» до його колекції .

«Я впевнений, що наша співпраця матиме реальні хороші плоди, одним з яких стане пожвавлення туристичних потоків, збільшення кількості туристів, які прибуватимуть на Львівщину і зокрема до Трускавця з Туреччини. Кемер є нашим амбасадором в Туреччині, нашим другом і партнером, в якого можемо і самі повчитися, і запропонувати йому наш досвід вирішення тих чи інших питань. Держава Туреччина всебічно підтримує туристичну галузь і курортні території, а успішний Кемер є цьому яскравим прикладом. Ще раз хочу подякувати Президенту Асоціації курортів України Юрію Котику за те, що своєю діяльністю на міжнародній ниві сприяє розвитку туризму на Львівщині і допомагає Трускавцю втілювати в життя наші міжнародні проєкти», - зазначив міський голова Андрій Кульчинський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...