• Головна
  • Меморандум щодо створення наукових ліцеїв уклали на Львівщині
18:29, 21 січня 2022 р.

Меморандум щодо створення наукових ліцеїв уклали на Львівщині

Департамент освіти, Львівська Політехніка, Науковий парк та три заклади освіти сьогодні підписали Меморандум про співпрацю, що покликаний активізувати роботу у напрямі створення та функціонування наукових ліцеїв на території області.

«Дуже позитивно, що Львівська Політехніка активно включилась у процес створення наукових ліцеїв. У межах співпраці викладачі університету будуть залучені до роботи із учнями майбутніх ліцеїв. Окрім того, плануємо, що деякі практичні заняття відбуватимуться у лабораторіях Політехніки», – розповіла начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки Ірина Сислюк.

Кожен із ліцеїв матиме свій напрям навчання, відтак діти матимуть можливість розпочати свою наукову чи дослідницьку роботу зі шкільного віку.

«Всі разом ми зараз беремось за складну, амбітну роботу. Попереду ще дуже багато важкої праці та відповідальності за дітей, які навчатимуться у ліцеях. Сподіваюсь, наші починання принесуть користь і їм, і нашій освіті, і всім нам», – наголосив під час підписання меморандуму ректор Національного університету «Львівська Політехніка» Юрій Бобало.

До створення наукових ліцеїв залучили Винниківську санаторну школу, Львівську санаторну школу №1 імені Б.-І. Антонича та Перший інноваційний приватній львівський ліцей.

«Плануємо створити такі три комплекси, аби залучити талановитих дітей з усієї України. Кожен буде мати свій напрям – інформаційні технології, робототехніка, біотехнологія та фундаментальні науки», – наголосив керівник Наукового парку Назарій Подольчак.

Планується, що сторони спільно розроблятимуть навчальні програми для ліцеїв, проводитимуть семінари та тренінги для учнів, проводитимуть навчання вчителів тощо.

Зазначимо, наукові ліцеї планують створити на базі санаторних шкіл. Таких обласних закладів на Львівщині є чотири – у Львові, Винниках, Бориславі та Сокалі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...