• Головна
  • Про декларування іноземних активів інформує трускавецька ДПІ
22:22, 20 січня 2022 р.

Про декларування іноземних активів інформує трускавецька ДПІ

Про декларування іноземних активів інформує трускавецька ДПІ, фото-1

Трускавецька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Зокрема 1 березня завершується період одноразового (спеціального) декларування іноземних активів за пільговою ставкою 7 відсотків.

Відповідно до підрозділу 9 прим. 4 розділу XX ,,Перехідні положення ”Податкового Кодексу України об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути валютні цінності (банківські метали, крім тих, що нерозміщені на рахунках, національна валюта (гривня) та іноземна валюта, крім коштів у готівковій формі, та права грошової вимоги (у тому числі депозит (вклад), кошти, позичені третім особам за договором позики), оформлені у письмовій формі з юридичною особою або нотаріально посвідчені у разі виникнення права вимоги декларанта до іншої фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу,є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, у тому числі, але не виключно.

Сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування щодо задекларованих об’єктів визначається шляхом застосування до бази для нарахування збору, таких ставок:

- 9 відсотків щодо валютних цінностей, розміщених на рахунках в іноземних банках або які зберігаються в іноземних фінансових установах,

- 11,5 відсотків – платник податків може обрати як альтернативу із сплатою податкового зобов’язання трьома рівними частинами щорічно.

Водночас, тимчасово з 01 вересня 2021 року по 01 березня 2022 року – 7 відсотків щодо валютних цінностей, розміщених на рахунках в іноземних банках або які зберігаються в іноземних фінансових установах та 9,5 відсотків – як альтернативу із сплатою податкового зобов’язання трьома рівними частинами щорічно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...