• Головна
  • Чому потрібно регулярно обслуговувати пластикові вікна та кому це можна доручити?
Новини компаній
16:13, 19 січня 2022 р.

Чому потрібно регулярно обслуговувати пластикові вікна та кому це можна доручити?

Новини компаній

Чому пластикові вікна потрібно регулярно обслуговувати

обслуговування пластикового вікна

обслуговування пластикового вікна

Металопластикові вікна, виготовлені згідно сучасних технологій, - це високотехнологічний продукт. Більшість виробників дають гарантію на свої вироби від 10 до 30 років. Але такі гарантійні терміни розуміють регулярні профілактичні дії по сервісному обслуговуванню вікон, котрі повинні виконуватися кожен рік. Компанія "Енфілд Віндовс" https://enfield-windows.com/ua займається ремонтом та регулюванням ПВХ вікон та ділиться практичними порадами як продовжити термін служби ваших вікон.

Через що виникають дефекти

Непрофесійний монтаж, шкідливий вплив навколишнього середовища, порушення умов експлуатації і відсутність щорічної профілактики призводять до необхідності ремонту металопластикових вікон через досить короткий термін.

З якими проблемами Ви можете зустрітися

Найбільш поширені проблеми, котрі виникають при використанні металопластикових вікон і вимагають втручання спеціаліста:

  • Продування та промерзання. В кімнату з вулиці крізь монтажний шов (який знаходиться по периметру рами металопластикового вікна) може надходити холодне повітря.
  • Продування по периметру стулок.
  • Перекошення і провисання стулок, що призводить до труднощів при відкриванні та закриванні вікна.
  • Вихід з ладу окремих елементів віконної фурнітури.
  • Запотівання і конденсація, що може спричинити обледеніння склопакету в зимовий період часу
майстер міняє ущільнювач на пластиковому вікні

майстер міняє ущільнювач на пластиковому вікні

Ці та інші дефекти, через котрі необхідно виконати регулювання або ремонт вікна, можуть бути викликані непрофесійним монтажем, неакуратним використанням вікна, виробничим браком, а також використання неякісної фурнітури. Також з роками, ущільнювач втрачає еластичність, тріскається і в результаті вікна та двері стають не герметичними. У такому разі ущільнювачі слід замінити на нові.

Віконна фурнітура

Одним з найголовніших елементів вікна є віконна фурнітура. Вона забезпечує щільний прижим віконної стулки до рами. Щоб забезпечити надійну та довготривалу роботу, необхідно раз на рік чистити та змащувати фурнітуру. З часом, стулка під власною вагою може змінити своє положення по відношенню до рами - тобто просісти. Або, знову ж під дією своєї ваги, стулка може змінити свою геометрію, що призведе до поганого прижиму стулки до рами. Ці дефекти можуть призвести до зменшення звукоізоляції та збільшити потік холодного повітря в дім.

Проте сучасна фурнітура дозволяє опускати та піднімати стулку, а також зміщувати її по горизонталі та вертикалі. Правильна геометрія стулки досягається шляхом правильного встановлення прокладок між віконним профілем та склопакетом.

Хто може виконати ремонт металопластикових вікон

Виконати коректну діагностику металопластикового вікна і кваліфіковано зробити ремонт може тільки професіонал. Ви можете спробувати відрегулювати вікно самостійно, але краще буде якщо ці роботи виконує майстер, тому що не вмілі дії можуть призвести до погіршення функціонування вікна. 

майстер по ремонту пластикових вікон

майстер по ремонту пластикових вікон

Компанія  "Енфілд Віндовс"  виконує регулювання пластикових вікон у Львові. В більшості випадків можливо відрегулювати або відремонтувати вже існуючі вікна. Саме тому вам не прийдеться міняти ваші старі вікна на нові. В "Енфілд Віндовс" працюють високоякісні спеціалісти, котрі добре розбираються в цьому питанні і можуть допомогти вам вирішити всі недоліки ваших металопластикових та алюмінієвих вікон у Львові. Нашими перевагами над іншими є якість, оперативність виконання робіт, а також доступна ціна на ремонт, обслуговування та налаштування металопластикових вікон. Якщо ви маєте потребу, на сайті "Енфілд Віндовс" ви можете замовити ремонт вікон у Києві та інших містах України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...