• Головна
  • У Трускавецькій територіальній громаді визначили місце, де можна бути пірнути в ополонку
18:21, 18 січня 2022 р.

У Трускавецькій територіальній громаді визначили місце, де можна бути пірнути в ополонку

У Трускавецькій територіальній громаді визначили місце, де можна бути пірнути в ополонку, фото-1

У Трускавецькій територіальній громаді єдиним офіційно визначеним місцем, де бажаючі зможуть на Водохреща пірнути в ополонку і де відбуватиметься чергування ДСНС, є Доброгостівське озеро.

Для забезпечення безпеки населення під час традиційних занурень у воду, пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС Львівщини перебуватимуть у черговому режимі й у будь-який момент будуть готові прийти на допомогу.

Якщо Ви бажаєте взяти участь в пірнанні в озеро, то пам’ятайте про правила безпеки на воді і льоді в зимовий період.

Перед купанням бажано мати попередній досвід занурень в холодну воду. Пам’ятайте, що перебування в холодній воді незагартованих людей може спричинити до загального переохолодження організму та «холодового» шоку.

Рекомендуємо усім, хто планує омиватися в холодній воді, перед зануренням розігрівати тіло, занурюватися лише по шию, не замочуючи голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. Перебувати у воді можна не більше 10 секунд – трьох занурень цілком достатньо.

Якщо з вами дитина, то уважно слідкуйте за нею під час занурення.

Після виходу з води, необхідно добре розтерти тіло сухим рушником, одягнутися, виконати декілька інтенсивних фізичних вправ, випити гарячого чаю. Купання в холодній воді під впливом алкоголю категорично заборонено.

Під час проведення заходів необхідно дотримуватися правил охорони життя людей на водних об’єктах. Організатори святкових заходів і власники водних об’єктів несуть всю відповідальність за безпеку учасників та забезпечують роботу рятувальних постів.

Дотримуйтеся цих правил безпеки життєдіяльності та нехай свято пройде безпечно!

Нагадуємо, що купання в ополонці на Водохреща є порівняно новим звичаєм, який не має нічого спільного з християнськими традиціями. Непідготовленим особам здійснювати пірнання не рекомендується, адже можуть виникнути різноманітні небажані наслідки, зокрема проблеми зі здоров`ям, особливо органів сечостатевої системи.

Принагідно вітаємо всіх з прийдешнім святом Богоявлення Господнього і бажаємо всіляких гараздів. Христос хрещається! В ріці Йордан!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...