• Головна
  • КП «Дрогобичводоканал» повідомляє про водопостачання Трускавця
13:12, 5 січня 2022 р.

КП «Дрогобичводоканал» повідомляє про водопостачання Трускавця

 КП «Дрогобичводоканал» повідомляє про водопостачання Трускавця, фото-1

Станом на 9 годину ранку 5 січня здійснюється відновлення водопостачання міста Трускавця. Вода вже почала поступати в мережу. Про це повідомляє заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький.

Як інформує КП «Дрогобичводоканал», масштабну аварію на водогоні Гірне-Дрогобич у Доброгостові ліквідовано вчора орієнтовно о 21.30. Запущено свердловинний фонд на річці Стрий. Нагадаємо, що без водопостачання внаслідок аварії на водогоні Гірне-Дрогобич залишався не лише Трускавець, а й міста Дрогобич, Стебник та села Дрогобицького району.

Адміністрація ТОВ «Трускавецький водоканал» повідомляє, що після завершення аварійно-відновлювальних робіт на магістральному водогоні Гірне-Доброгостів, які проводило КП «Дрогобичводоканал», був включений в роботу насос на ВНС 2-ого підйому в селі Гірному і розпочатий процес заповнення магістральної мережі протяжністю 17 км до РЧВ Доброгостів.

Враховуючи значну протяжність магістрального водопроводу, наповнення резервуару чистої води в Доброгостові розпочалося з 02.00 год. ночі. Станом на 06.00 год. ранку в резервуар чистої води закачано орієнтовно 1600,0 м. куб. води і розпочатий процес заповнення міської мережі водопостачання.

Відповідно о 7.00 год. включено в роботу насосне обладнання на ВНС 3 підйому в м. Трускавець на вул. Стебницькій та розпочато процес подачі питної води на місто Трускавець.

Станом на 7.00 год. в резервуарі знаходилось 1962,0 м. куб. води, що вже дозволило подати воду споживачам на вул. Стуса, Скоропадського, Івасюка та частини вул. Стебницької, Данилишиних та Мазепи.

Згідно з проведеними аналізами якості води з питного водосховища показник каламутності станом на 07.00 год. ранку становить 13,0 млг/дм.куб., що не дозволяє подати воду з питного водосховища.

Витрати води з ВНС 3-ого підйому на вул. Стебницькій перевищують подачу води на резервуар в с. Доброгостові, що утруднює одночасну подачу води всім споживачам міста Трускавець. Внаслідок великого відбору води можливі перебої з водопостачанням в окремих будинках. Тому ТОВ «Трускавецький водоканал» просить з розумінням поставитись до даної ситуації і не створювати ажіотаж. Вода сьогодні обов’язково буде!

Дякуємо всім за розуміння і перепрошуємо споживачів за незручності!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...