• Головна
  • У Трускавці прибиратимуть вулиці злісні неплатники аліментів
17:42, 28 грудня 2021 р.

У Трускавці прибиратимуть вулиці злісні неплатники аліментів

У  Трускавці прибиратимуть вулиці злісні неплатники аліментів , фото-1

28 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради.

Першим питанням члени виконкому розглянули проєкт рішення «Про визначення комунального підприємства "Парк Курортний" для відбування порушниками адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт». Мова про те, що злісні неплатники аліментів, яких суд зобов’яже до виконання громадських робіт, працюватимуть у КП «Парк курортний» (виконуватимуть роботи, які не потребують спеціальної підготовки), а зароблені ними кошти перераховуватимуть на відповідний рахунок Дрогобицького районного відділу філії державної установи "Центр пробації" у Львівській області для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів.

У зв’язку з ростом ціни на газ погоджено новий тариф на теплову енергію (виробництво, транспортування та постачання теплової енергії), яку реалізує ТзОВ «Хотел Менеджмент Груп» - у розмірі 10 948 грн. 05 коп. з ПДВ. за 1 Гкал для всіх споживачів.

Виконком продовжив термін встановлення тимчасових будівельних огорож до 11.06.2022 р. для забезпечення безпечних умов виконання робіт з влаштування благоустрою зі сторони пішохідної зони майдан Кобзаря та зі сторони вул. Бориславської (біля будівництва на вул. Бандери, 6 біля Народного дому).

Своїми рішеннями виконком зняв з квартирного обліку 5 трускавчанок – 4 з них покращили свої житлові умови, 1 – переїхала в інший район. Також було затверджено списки черговиків, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання та за місцем-праці на 2021 рік.

Окрім того виконком затвердив Положення про організацію екскурсійної діяльності у Трускавецькій міській територіальній громаді, згідно з яким екскурсоводів зобов’яжуть реєструватися в Трускавецькому інформаційно-курортному центрі.

Також виконком своїми рішеннями утворив комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та призначив допомогу на поховання в розмірі 2 тис. грн. особам, які ніде не працювали, не стояли на обліку в центрі зайнятості і не були застраховані.

Наостанок виконкомом було прийнято ряд рішень, які стосуються малолітніх дітей – підопічних Служби у справах дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...