• Головна
  • На Трускавеччині відкрили у НВК «СЗШ№2-гімназії» перший скеледром
18:41, 28 грудня 2021 р.

На Трускавеччині відкрили у НВК «СЗШ№2-гімназії» перший скеледром

На Трускавеччині відкрили у НВК «СЗШ№2-гімназії» перший скеледром , фото-1

Сьогодні у другій школі-гімназії Трускавця урочисто презентували новенький, сучасний та інтерактивний зал для скелелазіння - 12Climb board. Це компактний болдеринговий тренажер зі встановленими зачіпками з підсвіткою. Користувач через мобільний додаток обирає трасу потрібного рівня з безліччю варіантів, яка візуалізується на тренажері.

Змонтували стінку у колишньому гімнастичному залі другої школи. Попередньо тут провели капітальний ремонт за кошти міського бюджету. Сам проєкт – встановлення скеледрому, профінансований з обласного бюджету завдяки підтримці депутатів Наталії Галецькій, Ростиславу Довбушу та Захару Милянику від політичної партії «ГОЛОС» Львівщини у співпраці з депутатами від згаданої партії у Трускавецькій міській раді - Галині Клепач та Марії Настьошин.

На першому ввідному занятті, разом з поважними гостями, інструктаж проходили й учні школи. Уважно дослуховуючись до порад тренера діти та дорослі вправно досягали вершини чотириметрової стінки. Нове надбання у НВК «СЗШ №2-гімназії» оцінили на відмінно, директор школи Роман Гудзеляк подякував усім причетним за змістовне наповнення навчального процесу у закладі.

Вдале завершення року дає поштовх до нових звершень у майбутньому, адже цікаві проєкти для молоді у Трускавецькій громаді завжди підтримували та продовжуватимуть у міській раді. І, як бачимо, навколо добрих справ завжди об’єднуються ті, хто здатен допомогти.

Тепер учні можуть займатися скелелазінням, який, до речі, став новим олімпійським видом спорту, на сучасному рівні. «Це приміщення і стінка неодмінно буде використовуватись, як в рамках уроків з фізкультури, так і на позакласних заняттях. Доступ до приміщення матимуть усі охочі, як школярі, так і дорослі з усієї громади, було б лише бажання займатись. Це чудовий подарунок до Нового Року, який ми разом з депутатами реалізували, і він буде допомагати дітям розкривати свої спортивні здібності, сприятиме витривалості та спритності майбутніх спортсменів», - зазначає міський голова Андрій Кульчинський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...