• Головна
  • За рік оздоровили майже 400 дітей з Сарненщини
22:16, 25 грудня 2021 р.

За рік оздоровили майже 400 дітей з Сарненщини

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

365 дітей Сарненщини оздоровили в ході проведення оздоровчої кампанії 2021 року. Одним з пріоритетних напрямів реалізації державної політики стосовно дітей є забезпечення їх якісними оздоровчими та відпочинковими послугами.

Про це інформують в пресслужбі Сарненської райдержадміністрації.

Відповідні заходи спрямовуються на поліпшення та зміцнення фізичного і психологічного стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей.

Згідно наказів Мінсоцполітики та Нацсоцслужби у період дії карантинних обмежень цілорічне оздоровлення та відпочинок дітей здійснювався у дитячих центрах «Артек» м. Київ та «Молода гвардія» м. Одеса, дитячому таборі оздоровлення, відпочинку та патріотичного виховання дітей та молоді в Карпатах «Соколята»(м.Хирів) та дитячому оздоровчому таборі «Артек-Прикарпаття» (м.Трускавець) .

Відтак, впродовж 2021 року у Сарненському районі оздоровлено:

52 дитини у дитячому центрі «Артек», 43 – УДЦ «Молода гвардія»; 17 –ДТ «Артек-Прикарпаття»; 11 – УДЦ «Соколята».

Окрім того, 77 дітей оздоровлено у санаторії «Горинь» смт Степань та 8 дітей у ДТ «Агатiвка» за рахунок місцевих бюджетів та часткового співфінансування.

Також, 157 дітей різних категорій було оздоровлено у літніх таборах, які організовували християнські організації ХВЄ України п'ятидесятники та ЄХБ «Скеля спасіння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...