• Головна
  • Перше засідання Асоціації курортів України відбулося у Трускавці
10:26, 23 грудня 2021 р.

Перше засідання Асоціації курортів України відбулося у Трускавці

Перше засідання Асоціації курортів України відбулося у Трускавці, фото-1

У трускавецькому п’ятизірковому готелі «Mirotel Resort & Spa» 22 грудня пройшло перше засідання Асоціації курортів України (АКУ). Асоціація створена в цьому році, її президентом є радник голови Львівської обласної державної адміністрації, керівник ряду міжнародних товариств та туристичних агенцій Юрій Котик, а першим віце-президентом – заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький. До складу Асоціації входять провідні курорти з різних регіонів України.

Найперше до присутніх з вітальними словами звернулися голова Державного агентства з розвитку туризму (ДАРТ) Мар`яна Олеськів, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний, перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник та голова АКУ Юрій Котик. В онлайн-режимі поспілкувалася з учасниками засідання АКУ народна депутатка України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Юлія Клименко. Наступним кроком стало підписання меморандумів. Перший Меморандум про співпрацю підписано між Асоціацією курортів України, Львівською ОДА та Львівською обласною радою, другий – між АКУ та Державною агенцією з розвитку туризму.

Перший віце-президент Асоціації курортів України Олексій Балицький поставив на голосування зміни до Статуту Асоціації курортів України та прийняття до організації нових членів. Тож тепер до Асоціації входять м. Генічеськ (Херсонщина), м. Слов`янськ (Донеччина), смт. Ясіня (Закарпаття), смт. Східниця, смт. Великий Любінь, смт. Славсько, м. Моршин, м. Трускавець (Львівщина), м. Хмільник (Вінниччина) та ще з десяток інших українських курортів, спільною метою яких є відстоювання інтересів курортної сфери та туристичної індустрії.

На засіданні обговорили ті питання, які найдужче болять курортам. Тон дискусії задавали міські голови Трускавця Андрій Кульчинський і Моршина Руслан Ільницький. Серед піднятих проблем – сплата туристичного збору, незаконна діяльність незареєстрованих офіційно готелів та вілл, довгобуди та руйнування вулиць енергетичними монополістами, нерівні умови діяльності комерційних та відомчих санаторіїв. Очільник трускавецького санаторію «Кристал», депутат Трускавецької міської ради та голова бюджетної комісії Анатолій Стародуб заторкнув вкрай важливу для санаторіїв тему ціни на газ, котра перетнула позначку у 60 тисяч гривень за 1000 кубометрів блакитного палива. В дискусії активну участь взяли також Юлія Клименко, Віталій Загайний, Євгеній Гірник та модераторка заходу, начальниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака. На завершення члени АКУ переглянули презентаційні відеоролики, розробником яких виступила Державна агенція з розвитку туризму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...