Новини компаній
18:22, 23 грудня 2021 р.

Особливості аукціону Manheim

Новини компаній

Престижний аукціон Манхейм пропонує автомобілі без ушкоджень на відміну від того ж IAAI, де є і втоплені, і биті. Тут же покупець гарантовано отримує цілком робочу машину, в яку доведеться вкладати ще одну вартість для реставрації. Так, ціни тут вищі, ніж на Копарті або Іншуренсі, але ж кожному хочеться купити нормальну машину без ризику.

Особливості аукціону Manheim, фото-1

Які авто пропонуються на аукціоні?

Це в основному автомобілі після закінчення терміну гарантії, транспорту від страхової компанії, банку або інших офіційних установ США.

Заказать авто из Америки з цього аукціону не так просто. Це закриті торги, до участі у яких допускаються лише дилери, яких ліцензує сам аукціон. Зате в жодному іншому не надають таких гарантій, як тут:

  • Manheim повністю відповідає за технічний стан машини.
  • Завжди надає повний звіт про техстан до початку торгів.
  • Манхейм як гарантія пропонує всім учасникам платну послугу з перевірки. І якщо мантхейнівські показники не співпадають із перевіреними, то угоду можна розірвати без відступних та штрафних.

Для мешканців України це дорогий варіант, з урахуванням розмитнення, доставки ціна в середньому на 15%-20% вища, ніж за аналогічну модель в Україні.

Так чому ж Manheim такий привабливий?

Можна придбати на будь-якому іншому аукціоні биту та заощадити до 60% вартості. Тільки тут на Манхеймі Ви купите не биту машину і з гарантовано невеликим пробігом ідеально рівними дорогами! Другий величезний плюс для любителів раритетних, унікальних автомашин. Справа в тому, що з аукціону продають автомобілі, які не призначаються для Європи. Тому, хто не знає, пояснюємо. Усі великі бренди випускають лінії моделей для певний географічний сегмент.

Третя думка, підтверджена статистикою та фінансовими вкладками – знайти американську марку можна і в Європі, але вона буде за такою завищеною ціною, що доставка авто с Манхейм буде на 15-20% дешевша!

Четвертий плюс. Завжди вказується справжній пробіг. Ніколи не допускаються на слот машини із дефектами, технічними проблемами. Обов'язкова умова, що авто насамперед обслуговувалося лише в офіційних дилерів, а не в підпільній майстерні. Так що, зваживши всі за і проти, можна сказати, рішення придбати машину на відомому аукціоні - правильне та грамотне вкладення коштів у особистий транспорт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...