• Головна
  • У Трускавці пройшов beauty-вечір в готелі «Трускавець 365»
20:25, 22 грудня 2021 р.

У Трускавці пройшов beauty-вечір в готелі «Трускавець 365»

У Трускавці пройшов beauty-вечір в готелі «Трускавець 365» , фото-1

Важка жіноча доля, особливо тоді, коли відчай огортає душу, коли весь світ валиться, коли тебе інші не розуміють і здається, що весь світ проти тебе. Та найгірше, коли найрідніші, найближчі люди або ніколи вже тебе не почують і не допоможуть, або ж зраджують, залишають в біді, піднімають руку, принижують, чи стають навіки чужими.

Та навіть якщо все не так критично, то і тоді жінці буває важче подолати виклики долі, ті проблеми, які звалюються на тендітні жіночі плечі. І вона роззирається у пошуках підтримки, з надією очікує чуда, та при цьому часто мовчить і нікому нічого не говорить.

Жінок, які стоять на межі, які потребують особливої підтримки, потрібно зрозуміти і надати їм всебічну допомогу. Цим займаються органи місцевого самоврядування, соціальні центри, різноманітні благодійні організації, меценати і просто небайдужі люди. А ще таким жінкам потрібно організувати свято, щоб зупинити чорну смугу в їхньому житті і поставити їх на білу, спрямувавши вздовж неї. Бо психологічна та соціальна допомога є не менш важливою, ніж фінансова чи матеріальна.

Такий захід для жінок і дівчат, які потребують особливої підтримки, організували 20 грудня у Трускавці. В готелі «Трускавець 365» пройшов beauty-вечір – вечір краси, шарму та святкового настрою. Перукарі та візажисти посвятили свій час і вміння для тих, хто ніколи не мав можливості потрапити в руки до справжніх фей краси та чарівності.

Організаторами вечора були @bf_butterfly (Благодійний фонд «Баттерфляй», керівники Уляна Дорош і Наталія Корчинська), Олена Петранич, Оксана Плитин та Олена Загурська, які зібрали команду професіоналів. Особливу подяку хочеться висловити візажисткам Олені Загурській та Юлії Ткаченко, перукаркам Наталії Возняк, Мар`яні Довгун та Ірині Шепітчак, фотографині Вікторії Кіндратишин, операторові Степанові Маричу, конфісерії Жанни Дробчак (Confiserie by Zhanna Drobchak), кондитеркам Олені Ханас і Тетяні Карпинській, які зробили цей вечір ще й смачним, та фотостудії DreamVstudio за надані вечірні сукні.

Чудова атмосфера, яка панувала на вечорі вроди, охопила всіх без винятку його учасників. Щира подяка всім благодійникам, хто подарував це винятково світле свято для дев`яти жінок та дівчат, які потребують особливої підтримки!

Віримо, що цей вечір змінить життя жінок і в них все буде добре. І віримо в те, що цей вечір хоч перший, але далеко не останній, і кожна потребуюча жінка отримає розуміння, підтримку та руку допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...