• Головна
  • Профілактичну роботу щодо запобігання виникненню пожеж проводять рятувальники Львівщини
09:56, 17 грудня 2021 р.

Профілактичну роботу щодо запобігання виникненню пожеж проводять рятувальники Львівщини

Профілактичну роботу щодо запобігання виникненню пожеж проводять рятувальники Львівщини, фото-1

З початку року на території Львівської області виникло 3728 пожеж, під час яких загинули 74 особи. Аби запобігти такій статистиці працівники Головного управління ДСНС України у Львівській області постійно проводять профілактичні заходи з населенням у всіх районах Львівщини. Так, лише за три дні поточного тижня рятувальники побували у 11-ти населених пунктах, де зустрілися із дорослим населенням та дітьми.

Особливу увагу фахівці ДСНС звертали на стан пожежної безпеки в оселях, де проживають найвразливіші соціальні групи – це багатодітні сім’ї, будинки, де проживають одинокі люди поважного віку, люди з інвалідністю. Також рятувальники відвідували і навчальні заклади, де спілкувались із педагогічним складом та дітьми.

Як інформують в ГУ ДСНС у Львівській області, основними причинами пожеж та загибелі людей під час них є порушення правил пожежної безпеки при використанні електромережі, несправність пічного опалення та недбалість людей. Тому рятувальники вручали людям пам’ятки про дотримання правил пожежної безпеки в побуті, про основні недоліки в монтажі та експлуатації електрообладнання та пічного опалення, які можуть спричинити пожежу.

Рятувальники сподіваються, що громадяни більш відповідально ставитимуться до дотримання елементарних правил пожежної безпеки, що дозволить уникнути матеріальних збитків від пожеж та зберегти здоров’я та життя людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...