• Головна
  • У Трускавці обговорювали тему вивозу твердих побутових відходів з території Трускавецької МТГ
22:13, 13 грудня 2021 р.

У Трускавці обговорювали тему вивозу твердих побутових відходів з території Трускавецької МТГ

У Трускавці обговорювали тему вивозу твердих побутових відходів з території Трускавецької МТГ, фото-1

Тема вивозу твердих побутових відходів з території Трускавецької МТГ стала предметом обговорення на комісії з питань житлово-комунального господарства Трускавецької міської ради, засідання якої відбулося сьогодні, 13 грудня. В роботі комісії взяли участь секретар ради Наталія Пономаренко, заступник міського голови Олексій Балицький, депутати Мар`яна Губицька, Любомир Пасемко, Дмитро Данчишак, старости сіл Мирон Флюнт, Павло Пасічник, Тетяна Сухроменда, Мар`яна Мазурик, Василь Ірод, начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва ТМР Сергій Максимич, представник стрийської фірми ТзОВ «Комунальник Плюс» Степан Танчинець.

З Трускавця сміття вивозить дочірнє підприємство «Комунальник Плюс» ТзОВ «Комунальник 1». Тверді побутові відходи вивозяться щодня, мешканці оплачують по 43 гривні з 1 особи. Окремо встановлені майданчики для збору ПЕТ-пляшки. Підприємство вивозить і негабаритні відходи окрім шин, а також будівельне сміття. Кожен мешканець може замовити машину за додаткову плату, щоб вивезти те сміття, яке накопичилося внаслідок виконання ремонтних робіт. За чистоту в парковій зоні відповідає КП «Парк курортний». Контролює стан чистоти та порядок з вивезенням ТПВ інспекція з питань благоустрою ТМР (керівник Олег Блажівський).

Двічі в місяць вивозиться сміття з села Модричі. У Модричах надавачем послуг, який працює з 2007 року, задоволені, сміття вивозиться кожен другий та четвертий вівторок місяця, мешканці оплачують по 70 гривень (рахують по 2 осіб з будинковолодіння).

В Уличному та Орові сміття вивозять раз в місяць. В Уличному цим займається ФОП Шулак з Меденич, в Орові – ФОП Колега зі Стрия. З Уличного сміття вивозять у третій четвер місяця, вартість бірки – 72 гривні. З 1220 дворів договори на вивезення ТПВ підписав 991 двір. Перевізник працює в Уличному з 2017 року, люди ним задоволені. В Орові ТПВ забирають у третю п’ятницю місяця, люди зносять сміття до центральної вулиці і оплачують по 36 грн. (раніше – 14) з 1 особи. Окремі договори на вивезення ТПВ мають готелі Орова. Надавач послуг зарекомендував себе добре, ФОП Колега працює і у Верхній та Нижній Стинаві, Підгородцях та інших населених пунктах Стрийщини.

Найпроблемнішими наразі є села Доброгостів, Бистрий та Станиля. В Станилі через складний рельєф та вузькі вулички машина не може під`їжджати під кожну хату, тож там планують облаштувати 10 сміттєзбірних майданчиків. У Доброгостові та Бистрому планується вирішити проблему за зразком інших сіл громади – щоб мешканці сплачували за 1 чи 2 особи і щоб сміття вивозилося мінімум раз в місяць.

Ряд суттєвих зауважень на комісії висловили депутат Любомир Пасемко, заступник міського голови Олексій Балицький, голова профільної комісії Мар`яна Губицька. Дано протокольне доручення УЖКГіБ ТМР та юридичному відділу ТМР (керівники Сергій Максимич та Олена Савченко) розробити пропозиції, щоб тема вивезення сміття була вирішена у всіх населених пунктах Трускавецької територіальної громади. Наступного тижня комісія з питань ЖКГ планує зробити повторне засідання з цього ж питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...