• Головна
  • У Трускавці в режимі онлайн проведено семінар-практикум для вчителів іноземних мов
22:23, 10 грудня 2021 р.

У Трускавці в режимі онлайн проведено семінар-практикум для вчителів іноземних мов

У Трускавці в режимі онлайн проведено семінар-практикум для вчителів іноземних мов, фото-1

8 грудня Центром професійного розвитку був проведений семінар - практикум для вчителів іноземних мов Трускавецької МТГ на тему «Вчитель і учень в процесі інновацій» в режимі онлайн. Модератор навчання, консультант ЦПРПП Гаврилик Ж.І., вдало розставила акценти щодо використання інноваційних технологій, цифрових інструментів, прийомів та методів під час освітнього процесу.

Адже інноваційна діяльність педагога полягає в зміні педагогічного процесу, внесенні новоутворень в традиційну систему та передбачає високу педагогічну майстерність. Метою семінару було ознайомити вчителів іноземних мов з досвідом роботи педагогів громади. Цікавими та креативними були виступи вчителів, зокрема, Кісилевич М.В. (НВК «СЗШ №2-гімназія»), Гарасим’як А.О.(СЗШ №1), Кухар О.І.(Уличненський ЗЗСО), Терлецької О.О. (НВК «СЗШ №2-гімназія»).

Під час зустрічі педагоги мали можливість поділитися своїми напрацюваннями, здобутками та інноваційними ідеями, які стануть орієнтиром до самовдосконалення та створення власних дидактичних прийомів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...