• Головна
  • В «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки перейшла Львіщина
21:49, 7 грудня 2021 р.

В «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки перейшла Львіщина

В «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки перейшла Львіщина, фото-1

Вчора, 6 грудня 2021 року відбулось чергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Згідно з яким на території восьми регіонів, в тому числі Львівської області, і в місті Києві скасовується червоний рівень епідеміологічної безпеки.

Натомість з 00:00 год 7 грудня в цих регіонах діятимуть нові карантинні обмеження, передбачені для «жовтого» рівня.

У межах жовтого рівня забороняється:

проводити будь-які масові заходи, окрім: тих, що стосуються оцінювання якості освіти (пробного ЗНО, вступних випробувань тощо); офіційних спортивних заходів; матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання протиепідемічних заходів; робота кінотеатрів, театрів чи інших закладів культури; робота закладів громадського харчування (бари, ресторани, кафе), крім адресної доставки та замовлень зі собою; відвідувати заклади освіти. Увага! Заборона не поширюється на здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти та 1-4 класів, а також закладів освіти, в яких усі працівники мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; відвідувати спортзали, фітнес-центри, басейни; діяльність закладів, що надають послуги з розміщення (крім готелів, санаторно-курортних закладів, установ і закладів, які надають соціальні послуги); здійснення перевезень пасажирів авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному та міжнародному сполученнях без наявності у них (крім осіб, які не досягли 18 років) без відповідних документів про вакцинацію чи одужання.

На вході до зазначених закладів чи місць проведення заходів мають розмістити повідомлення про максимальну кількість відвідувачів.

Обмеження, передбачені жовтим рівнем, не будуть діяти, якщо всі працівники та відвідувачі матимуть один із документів: жовтий (чинний 30 днів) чи зелений COVID-сертифікат; міжнародне свідоцтво про вакцинацію; негативний ПЛР-тест; документ про одужання.

Тобто для роботи та відвідування закладів на жовтому рівні достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б «жовтий» внутрішній COVID-сертифікат або тимчасово довідку 063-О, видану лікарем, який проводив щеплення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...