• Головна
  • У Трускавці відбувся відкритий урок законотворення
11:21, 3 грудня 2021 р.

У Трускавці відбувся відкритий урок законотворення

У Трускавці відбувся відкритий урок законотворення, фото-1

ХХІІ сесія Трускавецької міської ради розпочала свою роботу 2 грудня за участі гостей – учнів 10-х класів НВК «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця. Це вже другий візит десятикласників до міської ради – тиждень тому вони знайомилися з роботою ЦНАПу та структурних підрозділів міськвиконкому, а також з процесом підготовки рішень в депутатських комісіях. А сьогодні юнаки та юнки мали можливість наочно побачити як виглядає процес законотворення на місцевому рівні, як працює законодавча гілка органу місцевого самоврядування.

Традиційно сесія розпочалася з виконання Державного гімну України та озвучення депутатських запитів, серед яких – плани щодо ремонту вулиць Уличне-Зимівки та Дрогобич-Довголука, стурбованість постійними відключеннями електрики в нічний час, що спричиняє поломку електроприладів та інше. Внісши доповнення в порядок денний та затвердивши його, депутати приступили до розгляду питань порядку денного. Розгляд кожного питання супроводжувався коротким коментарем міського голови Андрія Кульчинського, скерованим до учнів. Таким чином сесія окрім функції прийняття рішень стала ще й відкритим уроком, який дали дітям міський голова та депутатський корпус. Депутати представлялися під час виступів, а доповідачі (керівники відділів та управлінь міської ради) роз`яснювали як те чи інше рішення вплине на громаду та її членів. Зокрема були прийняті соціальні програми підтримки осіб з інвалідністю та інших пільгових категорій населення, програма оздоровлення дітей учасників АТО, програма підтримки фізкультурно-спортивного клубу «Карпати» (с. Доброгостів), програма забезпечення виконання заходів, пов’язаних із призовом військовослужбовців на строкову службу, програма розвитку туристичної галузі та курортології Трускавецької громади, та інші. Кожна з розроблених та прийнятих на сьогоднішній сесії програм розрахована на 2022-2024 рр.

Після розгляду кількох питань містобудівного характеру (розробки детальних планів територій) розпочався розгляд земельних питань, зокрема щодо сіл Модричі та Станиля. Земельні питання, які стосуються інших сіл Трускавецької МТГ, депутати розглядатимуть на ІІ та ІІІ пленарних засіданнях, дату проведення яких буде оголошено додатково.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...