• Головна
  • До Національного реєстру рекордів України потрапив музичний сквер Трускавця
22:03, 2 грудня 2021 р.

До Національного реєстру рекордів України потрапив музичний сквер Трускавця

До Національного реєстру рекордів України потрапив музичний сквер Трускавця, фото-1

Ще вранці вулиця Шевченка в селі Орів, Трускавецької територіальної громади була визнана найдовшою в Україні, а вже ввечері - рекорд присвоєно музичному скверу, який належить Трускавецькій школі мистецтв ім. Романа Савицького.

«Перший музичний мистецько-відпочинковий сквер» - сертифікати про встановлення рекорду, сьогодні, вручили міському голові Андрієві Кульчинському та Тетяні Татомир, начальниці відділу культури Трускавецької міської ради та Ігореві Ничу, директору Трускавецької школи мистецтв. Гідна відзнака і чудовий подарунок, адже приємна подія відбулась саме на Романа, коли музична школа відзначає іменини. Для вручення сертифікатів прибув представник, експерт Національного реєстру рекордів України Марк Орловський. Він зазначив, що для встановлення рекорду враховували, як розміри, так і просторове наповнення.

Музичний сквер створено нещодавно, завдяки перемозі в конкурсі проєктів місцевих ініціатив. На реалізацію залучили обласні кошти (250 тисяч), ще половину профінансувало місто, окремо долучились і спонсори. Зовсім нова родзинка міста-курорту швидко стала «магнітом» для містян та гостей Трускавця. Простір тут облаштовували за ідеєю директора музичної школи Ігоря Нича, тож кожен елемент тут зовсім не випадковий. Проєкт задумували як додаткове місце для проведення занять з музики в теплу пору року, тому невдовзі його доукомплектують вуличними музичними інструментами. Це дуже гармонійно вписується в освітній процес, тим більше, що у Трускавецькій школі мистецтв ім. Р. Савицького музичну освіту отримує найбільша кількість дітей серед усіх міст Львівщини, і, це теж своєрідний рекорд.

Музичний сквер Трускавця - винятковий просторовий об’єкт і нова територія мистецтва, яка приваблює усіх небайдужих до краси, комфорту, і яскравих вражень, тож тут відбудеться чимало мистецьких вечорів та концертів. А сьогодні перед гостями, у такий святковий вечір, виступили вихованці школи: гурт «Цюхів Верх» (керівник Орест Баб’к) з бойківськими мелодіями, Юліана Вайда з піснею про Україну та тріо, Дарина Гладка (дзвіночки), Ірина Маркович Фортепіано та Андрій Іваночко (ударні) під керівництвом Мар’яни Марчук. Вітаємо рекордсменів та усіх хто долучився до проєкту!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...