• Головна
  • Званням Академіка медичної реабілітації нагороджений трускавчанин Володимир Козявкін
09:30, 1 грудня 2021 р.

Званням Академіка медичної реабілітації нагороджений трускавчанин Володимир Козявкін

Званням Академіка медичної реабілітації нагороджений трускавчанин Володимир Козявкін, фото-1

Нещодавно в Києві, в стінах Національної Академії Медичних Наук України Володимира Ілліча Козявкіна обрали дійсним членом, академіком НАМНУ зі спеціальності медична реабілітація. Це не перша вагома нагорода в житті відомого лікаря, але, однозначно, найважливіша. Понад тридцять років тому він розпочав всій професійний шлях, відкрив новий напрямок в медицині, а сьогодні здобув найвище визнання медичної спільноти України. Від усієї Трускавецької громади привітав з нагородою Володимира Козявкіна міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Володимир Ілліч Козявкін, фахівець у галузі неврології та медичної реабілітації. Його методика реабілітації відома в Україні й у багатьох країнах світу. Заснована ним у Трускавці, на початку дев’яностих, Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна стала центром для відновного лікування пацієнтів з різноманітними неврологічними захворюваннями, йдеться і про дитячий церебральний параліч.

«Ми пишаємось тим, що у Трускавці є така людина, як Володимир Козявкін. Завдяки його унікальному вмінню до людей повертається здоров’я, дозволяє їм повернути радість життя, полегшити його. Звання академіка це заслужена нагорода, якої не кожен може бути удостоєний. Володимир Ілліч створив успішну Міжнародну клініку, яка є ще й магнітом для відпочивальників з усього світу», - зазначив Андрій Кульчинський.

За роки практики у сфері реабілітації, свій професійний досвід Володимир Ілліч виклав в Кандидатській дисертації «Мануальна терапія в реабілітації хворих ДЦП» та докторській дисертації «Структурно-функціональні порушення церебральних і спінальних структур при ДЦП та система реабілітації цих хворих», став автором (співавтором) 80 наукових праць.

Звання академіка для Володимира Ілліча це велика відповідальність та поштовх до майбутніх звершень, адже він бачить продовження своєї праці в навчанні молодих умілих лікарів в цьому напрямку. Започаткована у Трускавці реабілітаційна клініка приймає сотні тисяч пацієнтів з усього світу, а останніми роками методику Володимира Ілліча впровадили в сучасних медичних центрах на Кіпрі та в ОАЕ.

Академік – це не тільки звання, а й велике досягнення! Вітаємо Володимира Ілліча Козявкіна з новим титулом, вітаємо весь колектив Міжнародної реабілітаційної клініки та дякуємо кожному, хто своєю працею відновлює здоров’я і покращує якість життя своїх пацієнтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...