• Головна
  • У молодіжному проєкті «Зміни для тебе» беруть участь 12 учасників від Трускавецької громади
10:26, 17 листопада 2021 р.

У молодіжному проєкті «Зміни для тебе» беруть участь 12 учасників від Трускавецької громади

У молодіжному проєкті «Зміни для тебе» беруть участь 12 учасників від Трускавецької громади, фото-1

12 учасників від Трускавецької громади беруть участь у молодіжному проєкті «Зміни для тебе» #Changes4U, який реалізує Асоціація відкритих міст. Його основна мета – активізувати молодих мешканців невеликих громад, дати їм необхідні знання та вміння, аби вони стали лідерами молодіжного руху, генераторами нових ідей та справжніми драйверами змін на місцях.

Загалом участь у проєкті беруть молоді мешканці громад з усієї України. Він розрахований на учасників віком 15-20 років та складається з кількох етапів.

На першому етапі відбудеться серія онлайн-тренінгів, під час яких молодь дізнається:

структуру влади в Україні та основи місцевого самоврядування про молодіжну політику та її роль в місцевому самоврядуванні про цифровий розвиток громад за допомогою інструментів civic tech та Платформи електронної демократії основи проєктного менеджменту та адвокасі.

Під час другого етапу відбудеться створення молодіжних рад у громадах, які цього потребують. А на третьому – заплановано проведення молоддю адвокаційних кампаній для вирішення місцевих проблем, щоб наочно спробувати, як працюють усі вивчені інструменти та методи.

Підсумком проєкту має стати молодіжний онлайн-форум «Зміни для тебе», під час якого учасники проєкту ділитимуться напрацюваннями, а запрошені експерти допоможуть визначитися з напрямками подальшого розвитку і можливостями для формування молодіжної політики у громадах.

Тож слідкуймо за успіхами та підтримуймо небайдужу молодь нашої громади, адже вона того варта!

Проєкт «Зміни для тебе» #Changes4U реалізується в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...