• Головна
  • Про стан захворюваності в громаді за минулий тиждень розповіли у Трускавецькій міській лікарні
19:04, 15 листопада 2021 р.

Про стан захворюваності в громаді за минулий тиждень розповіли у Трускавецькій міській лікарні

Про стан захворюваності в громаді за минулий тиждень розповіли у Трускавецькій міській лікарні, фото-1

За даними КНП «Трускавецька міська лікарня» 37 пацієнтів з підозрою на COVID-19 очікують на спростування, або підтвердження діагнозу. Разом з тим, за минулий тиждень захворіло п’ятеро людей.

Зазначимо, що у Стебницькій інфекційній лікарні, з загальної кількості (130 осіб) хворих з Covid-19 - 15 пацієнтів з Трускавця, 108 – це мешканці Дрогобича, 25 – Стебника, 59 – Борислава та Східниці, 85 – району. З 5-12 листопада лікарями міської лікарні було щеплено 1600 осіб, це дещо менша кількість ніж позаминулого тижня, однак значно більше, якщо порівнювати з першими тижнями вересня. За всю кампанію з вакцинації в Трускавецькій громаді 20 165 осіб отримали щеплення (однією чи двома дозами). Виїзні мобільні бригади працювали в селі Уличне, де вакцинувалось 155 осіб, а в Територіальному центрі соціального обслуговування щепилось 75 пенсіонерів міста. Минулого тижня за щепленням до трускавецького центру вакцинації звернулось четверо підлітків (17 років), які, в результаті, вакцинувались препаратом Pfizer.

Окрім щоденної боротьби з коронавірусом та надання повного спектру послуг з превенції цього захворювання у міські лікарні провели 10 операцій малоінвазивним способом: 4 хірургічні та 6 урологічних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...