• Головна
  • Кисневі концентратори отримала трускавецька лікарня
20:37, 12 листопада 2021 р.

Кисневі концентратори отримала трускавецька лікарня

Кисневі концентратори отримала трускавецька лікарня, фото-1

Цього тижня комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради отримало 15 кисневих концентраторів. Прилади призначені для лікування в амбулаторних (домашніх) умовах пацієнтів з Covid-19, які після виписки зі стаціонару потребують кисневої терапії.

Кисневі концентратори для лікарень України закуплені згідно Постанови Кабінету Міністрів України №333 від 31.03.2021 «Питання фінансування у 2021 році закупівлі кисневих концентраторів» за кошти субвенції з державного бюджету місцевим (обласним) бюджетам. Наказом департаменту охорони здоров`я Львівської обласної державної адміністрації № 931 від 11.10.2021 р., концентратори SL-3C-550 були розподілені між лікарнями області згідно потреби.

Кисневі концентратори у Трускавці надаватимуть пацієнтам в тимчасове користування на безкоштовній основі лікарі відділення первинної медичної допомоги. Щоб отримати концентратор, пацієнт чи хтось із його родичів має звернутися до сімейного лікаря, який організовує передачу концентратора додому пацієнту. Сімейні лікарі Трускавецької лікарні вже пройшли відповідне навчання і проводять інструктаж як використовувати цей медичний прилад в домашніх умовах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...