• Головна
  • В Трускавці можна буде відремонтувати знакові пам'ятки курорту за грантові кошти
21:43, 11 листопада 2021 р.

В Трускавці можна буде відремонтувати знакові пам'ятки курорту за грантові кошти

В Трускавці можна буде відремонтувати знакові пам'ятки курорту за грантові кошти, фото-1

"Постукай і тобі відкриють", - певно, цей відомий вислів з Біблії теж є одним із мотиваторів для працівників управління розвитку Трускавецької громади. Адже їхня робота полягає у написанні якомога більшої кількості проєктів і, незважаючи на невдачі, шукати під них фінансування де це тільки можливо: в Державних фондах, Європейських чи Світових. І це надзвичайно важливо, бо місто не завжди може самотужки фінансувати всі необхідні проєкти, які потребують чималих вкладень. Тому, часто, завдячуючи завзяттю та професійності спеціалістів та керівників відділу залучення інвестицій та МТД управління розвитку громади Трускавець змагається за кожну копійку та бере участь у різноманітних конкурсах та грантових програмах фінансування і перемагає.

Так, цьогоріч, окрім багатьох інших, від Трускавецької громади (відділом залучення інвестицій ТМР) було подано три значущі проєкти на конкурс ініціатив місцевих карпатських громад, який проводить, зокрема, Асоціація ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА". Спільно з комунальним підприємством «Парк Курортний» зареєстрували два проєкти: «Капітальний ремонт Альтанки для музикантів у м.Трускавці» та «Капітальний ремонт джерела 11 «Юзя» в м.Трускавці». А проєкт «Модернізація системи відеоспостереження в Трускавецькій територіальній громаді (придбання та монтаж)» подавали разом з КП «Трускавецьсвітло». Всього витрат на реалізацію - 290 000,00 грн, з них, кошти гранту - 230 000,00, кошти місцевого бюджету – 60 000,00 грн. Результати відбору будуть відомі в грудні, тож Трускавчани мають шанс отримати цінний подарунок під ялинку у формі оновлених давніх пам’яток курорту.

Зазначимо, що таким чином (участю в конкурсі від Асоціації ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ – УКРАЇНА " в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад за фінансової підтримки Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької обласних рад) Трускавець залучив кошти (183 858,00 грн) на реалізацію проєкту «Безпечна громада (придбання серверного обладнання для Трускавецької територіальної громади)». Звісно не всі подані проєкти здобувають перемогу, але багато реалізовується, а місто при тому економить мільйони. Тож, є сподівання, що і тепер переможе сильніший – переможе Трускавець!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...