• Головна
  • В турскавецькій школі №3 святкували День української писемності та мови
09:40, 11 листопада 2021 р.

В турскавецькій школі №3 святкували День української писемності та мови

В турскавецькій школі №3 святкували День української писемності та мови, фото-1

9 листопада, коли в Україні відзначають День української писемності та мови, учні та педагоги навчальних закладів Трускавецької МТГ мали можливість вклонитися Слову – його красі та виразності, взяти участь у міському челенджі та фотоквесті, приєднатися до щорічного написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності. Це нагода започаткувати для себе ще одну чудову традицію й зайвий раз відчути спектр позитивних емоцій.

Так, День української писемності та мови, став справді історичною подією в турскавецькій середній загальноосвітній шклолі №3. 21 радіодиктант поєднав учнів, учителів усієї школи. Трансляція відбувалася через шкільне радіо, тому до написання могли долучитись всі охочі. Більш як 100 робіт було надіслано організаторам диктанту на перевірку. Серця всіх билися в унісон. Тепла атмосфера свята поєднала членів шкільної родини в челенжі "Спочатку було слово...". Фотоквест "Люблю рідну мову" засвідчив про повагу й любов до рідного слова.

А в селі Орів свято писемності та мови відзначили й у біліотеці. Тут діти стали учасникми мовознавчої години «Найдорожче добро в кожного народу – це його мова. Також користувачі бібліотеки переглянули книжкову виставку «Мова – коштовний скарб народу».

Нас усіх обєднує наша Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування – це те, що живе в наших серцях. І дуже важливо, що паростки любові до українського прийнялись в серцях школярів трускавецької громади, які пишаються найбільшим надбанням - рідною мовою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...