• Головна
  • Обсяги лісозаготівель зросли на Львівщині
22:03, 10 листопада 2021 р.

Обсяги лісозаготівель зросли на Львівщині

Обсяги лісозаготівель зросли на Львівщині, фото-1

За десять місяців нинішнього року лісогосподарські підприємства обласного управління від усіх видів рубок заготовили 742,7 тис кбм ліквідної деревини, що на 103,7 тис кбм або 16,2 % більше відповідного періоду торік.

Про це повідомляє відділ лісових ресурсів, машин та технологій Львівського ОУЛМГ.

Лісозаготівельні роботи проводять як постійні бригади відділу лісових ресурсів, так і на умовах підряду. 69 % від загального обсягу лісозаготівель заготували на умовах підряду.

Сприятлива ринкова ситуація дозволила лісогосподарським підприємствам наростити обсяги лісозаготівельних робіт з метою забезпечення сировиною наших партнерів деревинообробників.

Вся необроблена деревина (окрім деревини, що йде на забезпечення соціальної сфери) реалізується через електронні аукціонні торги. За 10 місяців поточного року на електронні торги для реалізації виставили 532,2 тис кбм необробленої деревини, з яких продано 501,8 тис кбм, або 94,3 %. Варто відмітити, що із загального обсягу продаж 73 % придбали деревообробні підприємства, що розташовані і працюють у Львівській області, а з обсягу лісоматеріалів круглих (ділової деревини) 79 % придбали місцеві львівські переробники.

При сприятливих ринкових умовах лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ й надалі нарощуватимуть обсяги заготівельних робіт з метою повного забезпечення вітчизняного деревинообробного комплексу необхідною кількістю сировини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...