• Головна
  • В «Почесних іменах України» достойно представила Трускавець Олена Пилат
14:08, 4 листопада 2021 р.

В «Почесних іменах України» достойно представила Трускавець Олена Пилат

В «Почесних іменах України» достойно представила Трускавець Олена Пилат , фото-1

З нагоди 30-ліття незалежності України видано книгу «Почесні імена України – еліта держави». Приємно, що серед майже двох сотень імен, вписаних золотими літерами в новітню історію нашої держави, є й ім`я трускавчанки – директорки Трускавецького міського центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), очільниці ГО «Університет Третього Віку», депутатки Трускавецької міської ради VI демократичного скликання, лауреатки Почесного звання «Заслужений працівник соціальної сфери України» Олени Леонідівни Пилат. Вона – єдина представниця нашої громади, удостоєна такого визнання.

Майже три десятиліття становить безперервний стаж Олени Пилат у Трускавецькому терцентрі. Вона брала участь в розробці первинної структури центру, була розробником важливих соціальних програм і акцій: «Милосердя», «Ти можеш їм допомогти», «Від сердець до сердець», «Поділись книжкою», «Перевір своє здоров’я», «Рукавички для воїнів» та інші.

Олена Леонідівна – людина, до якої завжди тягнуться інші, для кожного вона знаходить добре слово й пораду, нікому не відмовляє в допомозі. Будучи керівником Університету третього віку у Трускавці, вона налагодила співпрацю з аналогічними закладами України та Польщі. За багаторічну плідну діяльність Олена Пилат нагороджена численними грамотами й подяками Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Трускавецької міської ради, а також профспілковими відзнаками та нагородами Церкви.

Та з-поміж усіх нагород для Олени Пилат найважливішою є вдячність людей, для котрих вона стала берегинею, порадницею та розрадницею, яким надає підтримку в горі та радості.

А надійним дороговказом для Олени Леонідівни є слова святої Матері Терези з Калькутти: «Добро, яке ти зробив сьогодні, люди часто забуватимуть завтра. Та все одно роби добро…». І вона робить добро щодня, бо таким є її життєве кредо.

Приємно, що книга «Почесні імена України – еліта держави» вийшла напередодні Дня соціального працівника, і таким чином є немовби символічним подарунком Олені Леонідівні Пилат за її титанічну та жертовну працю на соціальній ниві.

Щиро вітаємо нашу трускавчанку Олену Пилат з цим вагомим визнанням на рівні держави і бажаємо їй в щасті та здоров`ї ще багато літ трудитися на благо рідної держави і на славу Трускавецької громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...