• Головна
  • Обладнання для покращення відеоспостереження придбає Трускавець
19:37, 2 листопада 2021 р.

Обладнання для покращення відеоспостереження придбає Трускавець

Обладнання для покращення відеоспостереження придбає Трускавець , фото-1

Поданий виконавчим комітетом Трускавецької міської ради проєкт «Безпечна громада (придбання серверного обладнання для Трускавецької територіальної громади)» здобув перемогу в конкурсі, що проводить Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад за фінансової підтримки Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької обласних рад.

Загальний бюджет проєкту складає 232 840,00 грн, з них: кошти гранту - 183 858,00 грн та кошти місцевого бюджету становлять 48 982,00 грн. Відтак, було придбано 2 HDD 8TB, планується придбати мережевий 256 канальний ір реєстратор. Дане обладнання (мережевий 256 канальний ІР реєстратор та 2 HDD 8TB) буде інтегроване в систему відеоспостереження, що, своєю чергою, дасть змогу об’єднати всі наявні оглядові та аналітичні камери різних виробників та покращить швидкість запису та доступу до архівних даних.

Балансоутримувачем даного обладнання буде виконавчий комітет Трускавецької міської ради, а відділу поліції буде наданий доступ для оперативного моніторингу та опрацювання архівних даних. Придбане обладнання, в рамках даного проєкту, дає можливість вдосконалювати серверну частину (збільшувати дисковий масив до 24 HDD по 8ТВ) та розбудовувати систему відеонагляду до 256 камер. Також, в рамках реалізації цього проєкту Трускавецьким відділом поліції проводяться інформаційні семінари, в яких беруть участь учні шкіл Трускавецької ТГ, що сприяє інформуванню школярів про систему «Безпечна громада», а також профілактиці протиправної поведінки дітей та підлітків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...