• Головна
  • Музичний сквер відкрили у Трускавці
09:35, 2 листопада 2021 р.

Музичний сквер відкрили у Трускавці

Музичний сквер відкрили у Трускавці , фото-1

Сьогодні мешканці Трускавецької громади стали гостями на відкритті музичного скверу біля школи мистецтв ім. Р. Савицького. Цими днями тут завершили будівельні роботи й подвір’я школи, яке знаходиться у центрі Трускавця, набуло нових архітектурно-мистецьких обрисів. На вистеленій у формі скрипки з орнаментом скрипкового ключа бруківці з’явились лавочки, що підсвічуються. В центрі та з боків композиції – атмосферні дерева-ліхтарі, які роблять сквер яскравим та привітним у нічний час. Усі конструкції та доріжки виконані добротно на совість, тож служитимуть довгі роки. У теплу пору року тут будуть організовувати навчання для вихованців школи мистецтв, проводити музичні вечори, виставки та різноманітні загальноміські заходи. Своєю елегантністю, гармонійним освітленням сквер доповнить міську симфонію пішохідних зон Трускавця.

Облаштування музичного скверу – це ідея, яку керівникам закладу вдалося втілити в життя завдяки участі в конкурсі громадських ініціатив Львівщини. Спочатку задум полягав у створенні рекреаційно-едукаційного простору з конкретними парковими інструментами, які можна використовувати на вулиці. Але через пандемію унікальне обладнання закупити не вдалось через перебої у виробництві (створюються виключно за кордоном). Та, адміністрація школи вирішила продовжувати проєкт. В результаті отримали мистецький простір, для учнів школи та всіх мешканців громади. Коштовний проєкт вартістю 500 тисяч гривень підтримали в міській раді Трускавця та виділили 50% від загальної суми, 40% фінансує область, а 10% - благодійний внесок.

Як зазначив Ігор Нич, директор Трускавецької школи мистецтв ім. Р. Савицького, новостворений простір на подвір’ї школи буде не лише урізноманітнювати програму навчання в школі мистецтв Трускавця, а й стане улюбленим місцем відпочинку, як мешканців, так і гостей курорту.

«На цьому ми не хочемо зупинятись, а плануємо таки завершити початковий проєкт, про який мріяли. Тут є гарне місце, де ми хочемо встановити естраду, вона пасуватиме поміж двома черешнями, а також закупити паркові ударні інструменти, на яких дітки могли б практикувати свої теоретичні знання», - наголосив Ігор Нич.

Привітав присутніх Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця, він наголосив, що це був один з найбільш очікуваних проєктів над яким трудились усі, тож його вдалось завершити до настання холодів. «Мистецький простір повинен приносити задоволення усім хто тут перебуватиме. Так, ми наповнюємо вулиці нашого міста змістом, робимо його атмосферним і цікавим для кожного», - додав Андрій Кульчинський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...