• Головна
  • Як подовжити роботу фільтру для басейну?
Новини компаній
20:34, 30 жовтня 2021 р.

Як подовжити роботу фільтру для басейну?

Новини компаній

Фільтрація води в басейні – обов’язкова процедура, про яку варто потурбуватися заздалегідь. Для новачка досить складно обрати підходящий за функціоналом та вартістю песочный фильтр-насос, ще більші складності виникають при його обслуговуванні. Компанія Интекс, як профільний виробник басейнів та обладнання для них пропонує клієнтам широкий асортимент пристроїв, які дозволять Вам насолоджуватися якісним відпочинком, як у компанії друзів, так і всією сім’єю, включно з маленькими дітьми. Компетентні працівники компанії швидко допоможуть з вибором, запропонують не один, а відразу декілька варіантів, розкажуть, як правильно експлуатувати кожну модель.

Якщо Ви плануєте монтувати каркасний басейн великого розміру або в майбутньому хочете будувати повноцінний стаціонарний басейн, система фільтрації води стане однією з найважливіших у Вашому проекті. Справа в тому, що регулярно міняти воду у великій ємності важко, а деколи і зовсім неможливо. В свою чергу, накопичення бруду як органічного, так і неорганічного призводить до того, що вода стає каламутною, в ній розмножуються мікроорганізми шкідливі для здоров’я. Дієвий спосіб цього запобігти – використовувати недорогий фільтр на основі піску. Він має достатньо високий ресурс роботи, гарно справляється з поставленою задачею, може затримувати частинки розміром до 20 мікрон. Але і він не може працювати безкінечно. Для підтримання якісної та правильної фільтрації в системі, пісок треба промивати та очищувати.

Як саме і як часто треба змінювати пісок у фільтрі?

Пісок у фільтрі з легкістю може використовуватися кілька сезонів. Але, для цього необхідно його правильно використовувати, чітко слідуючи інструкції та правилам експлуатації устаткування. Послідовність така:

  • регулярно робіть зворотну промивку- це можливо завдяки наявності багатопозиційного клапану – кожного сезону, іноді частіше (в залежності від об’єму рідини та наповнення водойми);
  • проведіть повну заміну піску, у випадку, коли він занадто сильно забруднився (оцінюється візуально та за допомогою манометру) – в середньому, кварцовий пісок служить до 5 років.

З важливих моментів слід також зазначити необхідність правильного вибору фракції піску. Так, універсальною вважається фракція в 0,5 або 1 мм. Деякі типи фільтрів оснащені елементами, які мають багатошарову структуру. Це також важливо уточнювати при замовленні фільтраційної системи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...