• Головна
  • Фінальний етап фестивалю «Сурми звитяги» відбувся в актовому залі СЗШ №3 м. Трускавця
16:41, 29 жовтня 2021 р.

Фінальний етап фестивалю «Сурми звитяги» відбувся в актовому залі СЗШ №3 м. Трускавця

Фінальний етап фестивалю «Сурми звитяги» відбувся в актовому залі СЗШ №3 м. Трускавця, фото-1

22 роки поспіль проводиться дитячо-юнацький фестиваль патріотичної творчості «Сурми звитяги». Його мета – пропагувати серед дітей та юнацтва твори патріотичного спрямування, вивчати пісенну спадщину Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських націоналістів, Української Повстанської Армії, сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевій Революції та Революції Гідності. Учасники фестивалю змагаються в кількох номінаціях: «Солісти-вокалісти», «Вокальні, вокально-інструментальні та вокально-хорові ансамблі», «Оркестри та інструментальні ансамблі», «Живописна, графічна, декоративно-тематична композиція», «Героїко-патріотична хореографічна композиція», «Авторська пісня», «Художнє читання та авторська поезія».

Організаторами фестивалю «Сурми звитяги» є Український державний центр позашкільної освіти, Громадська організація «Сурми звитяги», Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, спільно з Центром Національного Відродження імені Степана Бандери, Всеукраїнським товариством «Просвіта» ім. Т. Шевченка.

Трускавець бере участь у «Сурмах звитяги» з самого початку заснування фестивалю, і цей рік – не виняток. Сьогодні, 28 жовтня, в актовому залі СЗШ №3 м. Трускавця відбувся фінальний етап фестивалю «Сурми звитяги» в номінаціях, які стосуються виконавської майстерності. Оцінювало учасників-фіналістів журі зі Львова, а переможці візьмуть участь у завершальному етапі (супер-фінал), який заплановано провести 28 листопада.

Трускавецька громада багата на таланти, і сьогоднішній етап фестивалю «Сурми звитяги» вкотре підтвердив цей факт. В фінал пройшли солістки Ірина Пасемко (СЗШ №3 м. Трускавця), Юліана Вайда (СЗШ №1 м. Трускавця), Олена Терлецька (ЗЗСО с. Уличне), а також вокально-інструментальні ансамблі «Там, де ми», «Happy children», «Brevis», «Freedom» та «Мелодика». Прикметно, що всі вокально-інструментальні колективи представляли СЗШ №3 м. Трускавця, а готували талановитих учасників на прославу і школи, і всієї Трускавецької громади вчителі СЗШ №3 Оксана Баняс, Іванна Родіонова та Михайло Стець. Подяка і вчителям інших шкіл громади за те, що також плекають наші молоді співочі таланти.

Оскільки «Сурми звитяги» – конкурс патріотичної пісні, то звучали винятково пісні, які підносять український дух, запалюють гордість в серцях, утверджують віру в те, що ми – Українці – є господарями на своїй, Богом даній землі, і подолаємо всі виклики та перепони на нашому шляху.

На завершення фінального етапу фестивалю «Сурми звитяги» міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко поспілкувалися з членами журі, які були вражені енергією наших талановитих діточок та ефективними плодами співпраці влади Трускавецької МТГ, адміністрацій шкіл, вчителів, батьків та учнів. Адже тільки спільна праця дозволяє не лише виявляти таланти, а й плекати їх, давати їм путівку в творчу дорогу, через пісню прищеплювати любов до рідного краю та України.

Пройшов захід при ретельному дотриманні карантинних обмежень зі збереженням соціальної дистанції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...