• Головна
  • У Трускавці міський центр соціальних служб проводить благочинну акцію "Щедра осінь"
09:44, 28 жовтня 2021 р.

У Трускавці міський центр соціальних служб проводить благочинну акцію "Щедра осінь"

У Трускавці міський центр соціальних служб проводить благочинну акцію "Щедра осінь", фото-1

У Трускавці триває щорічна благочинна акція "Щедра осінь", яку проводить Трускавецький міський центр соціальних служб (директор Надія Онаць).

В рамках акції 40 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та знаходяться під соціальним супроводом, а також сім'ї загиблих учасників АТО отримали овочі для заготовки на зиму, а саме по 20кг картоплі, 5 кг цибулі, 5 кг буряка, 5 кг моркви кожній родині. Це лише одна з багатьох благодійних акцій, які проводить Центр, адже у зв’язку з пандемією та викликаними нею соціально-економічними наслідками фінансова ситуація найбільш вразливих груп населення в країні, зокрема, і в Трускавці не є стабільною. Економічні проблеми можуть і посилюють стрес у сім’ях з низькими доходами, тож соціальні працівники роблять усе можливе, аби підтримати трускавецькі родини, які найбільш цього потребують.

У сім’ях, яким забезепечили овочеву заготовку, дуже цінують таку допомогу, люди задоволені, що місто про них ніколи не забуває, особливо в теперішній період, коли зростають ціни на все, навіть, на продукти першої необхідності. Кожну благодійну акцію підтримує міський голова Андрій Кульчинський, адже щоразу, при формуванні бюджету міста, чільне місце посідає фінансування соціальних програм. Власне, завдяки підтримці міста Центр соціальних служб закупив продукти харчування та передав їх людям в потребі. Це невеличкий, але суттєвий спосіб допомоги в нелегкий час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...