• Головна
  • У Трускавці відбулся дитячий костюмований карнавал "Осінній калейдоскоп"
10:59, 25 жовтня 2021 р.

У Трускавці відбулся дитячий костюмований карнавал "Осінній калейдоскоп"

У Трускавці відбулся дитячий костюмований карнавал "Осінній калейдоскоп", фото-1

 Щорічно служба у справах дітей Трускавецької міської ради спільно з Народним домом м. Трускавця проводить дитячий костюмований карнавал "Осінній калейдоскоп". Ось і в суботу, 23 жовтня, це феєричне свято відбулося – вже п'яте. 14 юних трускавчан чарували глядачів фантастичними костюмами, зробленими з підручних матеріалів, і своєю творчістю. Розмаїття кольорів, буйність фантазії, заворожуючі костюми та чарівні творчі представлення не залишили байдужими нікого.

Для кожного учасника знайшлася своя номінація, яка була нагороджена грамотою і призом. В молодшій віковій групі "Принцесою осені" стала КРИНИЦЬКА АННА, номінацію "Віце-принцеса осені" розділили ЧУРБАНОВА ПОЛІНА ТА СЕМЕНЮК УЛЯНА. В старшій віковій групі "Принцесою осені" стала ПЕЦКОВИЧ ІРИНА, а "Принцом осені" – СКВАРИЧ МИКОЛА. Грамоти та призи всім вручила секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко.

Подяку міського голови отримали також батьки учасників карнавалу за розвиток творчих здібностей дітей та за підготовку костюмів для "Осіннього калейдоскопу".

Ведучими нашого карнавалу були Кароліна Кирчей, Влада Микиташ, Анатолій Пономаренко, лауреати Міжнародного конкурсу, вихованці гуртка "Художнє слово" (керівник Георгіна Янів). Свою творчість учасникам та гостям карнавалу дарував неперевершений гурт «Мелодика» (учасники Сливка Софія, Стець Софія і Максимець Соломія, керівник Оксана Баняс) та юна бандуристка Кирчей Кароліна (керівник Лідія Данило).

Дякуємо учасникам, їхнім батькам та всім, хто допоміг зробити свято під назвою «Осінній калейдоскоп».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...