• Головна
  • На Міжнародній виставці «ТурЕКСПО» представили туристично-лікувальний курорт Трускавець
09:09, 20 жовтня 2021 р.

На Міжнародній виставці «ТурЕКСПО» представили туристично-лікувальний курорт Трускавець

На Міжнародній виставці «ТурЕКСПО» представили туристично-лікувальний курорт Трускавець, фото-1

Сьогодні головним промоутерам Трускавця випала нагода репрезентувати наш курорт на 22 Міжнародній виставці «ТурЕКСПО», яка відбувається в межах Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності на майданчику «Арена Львів». Так представники Трускавця: Руслан Пристай, радник міського голови з питань туризму, Любов Герльовська, начальник відділу з розвитку курорту, рекреації та туризму міської ради та Роман Маєвич, директор «Трускавецького туристично-інформаційного центру» в складі збірної делегації Львівщини мали можливість розповісти про нові туристичні продукти, цікаві туристичні маршрути та бренди, сучасні технології у сфері гостинності, які пропонує наш курорт навіть найвибагливішому туристу.

Окрім роботи з відвідувачами виставки та промоції міста, трускавчани взяли участь у Форумі Центрів туристичної інформації. Де головною подією стала панельна дискусія «Туризм 21-22. Нові тренди та можливості» за участю провідних фахівців Державної агенції розвитку туризму та відомих спікерів. Завтра – стануть учасниками Форуму готелярів та рестораторів із ключовою темою «2021-2022: Еволюція Індустрії Гостинності!»: Які висновки треба зробити у 2021 році та що планувати на 2022?».

Форум є дієвим майданчиком для обговорення та дискусій широкими колами фахівців питань розвитку внутрішнього туризму, формування конкурентоспроможного туристичного продукту, вдосконалення туристичної інфраструктури, впровадження сучасних інформаційних технологій, розвитку сфери гостинності територіальних громад та їх брендування. Тож, участь та презентація Трускавця на такому важливому заході, який називають головною туристичною подією України, додає престижу нашому місту, виводить його в топи серед найкращих відпочинково-лікувальних курортів західної Європи.

«ТурЕКСПО» організовують за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, Львівського конференц-бюро та Державного агентства розвитку туризму України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...