• Головна
  • Кілька нових дорожніх знаків встановлять у Трускавці
12:53, 1 жовтня 2021 р.

Кілька нових дорожніх знаків встановлять у Трускавці

Кілька нових дорожніх знаків встановлять у Трускавці, фото-1

У Трускавці встановлять кілька нових дорожніх знаків. Таке рішення було прийнято на сьогоднішньому (30.09) виконкомі Трускавецької міської ради. Справа в тому, що нещодавно працівниками управління житлово-комунального господарства і будівництва ТМР спільно з поліцейськими було проведено об`їзд вулиць міста і виявлено відсутність деяких знаків там, де вони повинні б знаходитися. Отож, нові знаки, які незабаром встановлять у м. Трускавці:

- попереджувальний знак 1.39 «Інша небезпека» з табличкою 7.21.1 на вул. Карпатська при виїзді на перехрестя з вулицями Данилишиних та Стуса,

- дорожні знаки 5.35.1 та 5.35.2 «Пішохідний перехід» та дорожня розмітка на перехресті вулиць С. Бандери та Помірецька,

- дорожні знаки пріоритету 2.1 «Дати дорогу» на вул. Мазепи при примиканні до неї бічної вулиці,

- дорожні знаки 5.31 «Житлова зона» та 5.32 «Кінець житлової зони» при в’їзді та виїзді на вул. О. Довженка з вул. І. Мазепи.

На виконкомі було прийнято ряд інших рішень. Так, погоджено нові тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для кількох ТзОВ, подовжено дію договорів на внутрішньоміські пасажирські перевезення з окремими зауваженнями, обов’язковими до виконання (графік руху на проміжних зупинках, GPS-трекінг та інше), ліквідовано сміттєзбірний майданчик на початку вулиці Уляни Кравченко (перенесено на вул. Франка), затверджено тарифи на нові послуги музею історії при проведенні квестів для організованих груп.

Найдовше дискутували члени виконкому щодо нового тарифу на вивезення сміття для жителів села Орів. Він становитиме 36 грн. з 1 особи. Попередній тариф становив 14 грн. Підвищення ціни зумовлене кількакратним підняттям вартості захоронення на Стрийському сміттєзвалищі. Нагадаємо, що тариф для мешканців Трускавця на вивезення ТПВ становить 43 грн. 08 коп. для 1 особи. Новий тариф для орівчан вводиться в дію з 15 жовтня ц.р.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...