• Головна
  • Чемпіонат України з морських багатоборств та акватлону стартував у Трускавецькому ДЮСК «Спортовець»
22:50, 24 вересня 2021 р.

Чемпіонат України з морських багатоборств та акватлону стартував у Трускавецькому ДЮСК «Спортовець»

Чемпіонат України з морських багатоборств та акватлону стартував у Трускавецькому ДЮСК «Спортовець» , фото-1

23 вересня, у Трускавецькому ДЮСК «Спортовець» стартував Чемпіонат України з морських багатоборств та акватлону «Золота осінь» серед дітей 2012 р.н. і молодших. Участь в змаганнях беруть спортсмени-плавці з м. Києва, Київської, Львівської, Херсонської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Житомирської та Черкаської областей.

Учасників змагань привітали голова Всеукраїнської Федерації морських багатоборств та акватлону України, суддя міжнародної категорії, Заслужений тренер України Ольга Орлова, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, заступник міського голови, депутат Львівської обласної ради Святослав Стефанків, начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту ТМР Роман Коваль, начальник відділу освіти ТМР Орест Лобик, директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович, голова Львівської обласної федерації морських багатоборств та акватлону Андрій Жгута.

Міський голова Андрій Кульчинський побажав спортсменам наснаги, здоров`я, перемог та запросив в усі пори року відвідувати Трускавець, де створені хороші умови для оздоровлення, якісного відпочинку та занять спортом. Адже заняття спортом, зокрема плаванням гартують тіло, сприяють профілактиці багатьох захворювань, дозволяють зберігати хороше самопочуття. Де спорт – там здоров`я, - зазначив очільник Трускавця.

Чемпіонат України з морських багатоборств та акватлону проводиться у Трускавці вже вшосте. Це є визнанням того, що Трускавець – не лише курортна столиця країни, а й столиця спорту. І доказом цьому є промовистий факт: у Трускавці найбільший в області відсоток дітей шкільного віку, котрі займаються у спортивних секціях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...