• Головна
  • Молоді дерева висадять у Трускавці
23:20, 23 вересня 2021 р.

Молоді дерева висадять у Трускавці

Молоді дерева висадять у Трускавці, фото-1

 Сьогодні міський голова Андрій Кульчинський підписав меморандум з громадською організацією «Добро.Дій», які запустили масштабний Еко проєкт Greening of the Planet - «Озеленення Планети».

За два дні планується висадити сотні дерев на території 20 -ти ОТГ і список охочих надалі збільшується, розповідає координатор Greening of the Planet Ігор Кідик. Документ, підписаний у міській раді декларує участь нашого Трускавця у цьому проєкті. Передбачає висадку дерев у місті та в лісах приналежних до Трускавецької громади.

Перший день 23 жовтня дерева садитимуть в парковій зоні Трускавця. А 30 жовтня засаджуватимуть лісові території. Проведення Еко акцій у Трускавці, безпосередньо, куруватиме Мар’яна Губицька, депутат Трускавецької міської ради, яка виступила ініціатором підписання меморандуму та проведення озеленення в місті, а також Мирон Флюнт, заступник міського голови Трускавця.

Оскільки, акція благодійна, організатори звертатимуться до підприємців міста та всієї громади за підтримкою (закупкою більшої кількості саджанців), а також до волонтерів, які зможуть допомогти у висаджуванні дерев. За прикладом Львова, організатори пропонують посадити іменні дерева (біля посадженого дерева облаштовують табличку з назвою організації або ініціалами того хто став спонсором). Такі іменні дерева надихають інших людей робити те саме. Таким чином, нація з року в рік ставатиме більш відповідальною за довкілля, і ця практика буде передаватись з покоління в покоління.

Наголошувалось і на тому, аби залучати до акції дітей, адже покоління, яке ходить в ліс, садить дерева, виростає іншим, більш свідомим та відповідальним. Тож, запрошуємо долучатись до Висадки дерев у Трускавецькій громаді радом з Еко ініціативою "Озеленення планети"!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...