• Головна
  • Незаконне паркування планують раз і назавжди подолати у Трускавці
09:13, 21 вересня 2021 р.

Незаконне паркування планують раз і назавжди подолати у Трускавці

Незаконне паркування планують раз і назавжди подолати у Трускавці, фото-1

 У Трускавці планують раз і назавжди подолати незаконне паркування в центральній частині міста, зокрема на вулиці Т. Шевченка та Майдані Кобзаря.

Як поінформував заступник міського голови курорту Олексій Балицький під час апаратної наради, питання незаконних автостоянок у пішохідних зонах міста неодноразово піднімалось на комісії з безпеки руху. Патрульні поліції, в розпорядженні яких є лише два екіпажі на всю Трускавецьку громаду, не завжди справляються з усіма недобросовісними водіями. Тож ситуація маневрує від рейду, до рейду, а поміж цим, водії нехтують заборонами й продовжують порушувати правила паркування.

За словами Олексія Балицького, проїзд на територію пішохідних алей міста мають ті, хто ведуть певну господарську діяльність, здійснюють доставку товарів, надають послуги трансферу. Але це право не дозволяє залишати автівки в центрі на весь день. Адже це відверте порушення, до того ж, вони можуть перешкоджати рухові спецтехніки ДСНС чи швидкої, а, також, прибиранню доріг. Тож, на крайньому засіданні комісії з питань безпеки руху, в якій взяли участь представники правоохоронних органів, було вирішено приділити максимальну увагу патрулюванню пішохідних зон, з метою виявлення максимальної кількості порушників. Також, спільно з управлінням ЖКГ та поліціянтами, буде проведена зустріч з усіма підприємцями, які ведуть господарську діяльність на цих ділянках.

Разом з тим, у місті налаштовані раз і назавжди, навести лад з порушниками ПДР. Тому в міській раді вже йде підготовка Положення про Інспекцію з паркування Трускавця, яка зможе притягувати до адміністративної відповідальності водіїв-порушників. Власне, в рамках Львівського Економічного форуму, міський голова Андрій Кульчинський та його заступник Олексій Балицький поспілкувались з представником компанії, яка була дотична до розробки організації схеми дорожнього руху та паркування у Львові, а також успішного запровадження Інспекції з паркування. Зараз фірма працює у Стрию і вдосконалює систему паркування у Дрогобичі. Розроблена електронна система підв’язана до бази даних Міністерства внутрішніх справ, що дає можливість швидко розпізнати власника транспорту й факт порушення. У функції інспектора входить - виявити порушника, навести спеціальний прилад на авто й за допомогою фотофіксації занести дані в систему. Квитанція на оплату штрафу виписується автоматично і надсилається порушнику. Для того, щоб інспектор з паркування з’явився на вулицях Трускавця розпочато роботу в напрямку документації та юридичних аспектів, запевнив Олексій Балицький, заступник міського голови Трускавця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...