• Головна
  • Темпи вакцинації нарощують у Трускавці
21:39, 13 вересня 2021 р.

Темпи вакцинації нарощують у Трускавці

Темпи вакцинації нарощують у Трускавці , фото-1

На 100 % вакциновано медичний персонал Трускавецької міської лікарні, 78 % освітян громади також отримали щеплення, до цього списку приєднуються колективи санаторно-курортних закладів міста.

Таку статистику повідомили сьогодні, керівники відповідних управлінь та підприємств на щотижневій нараді у міського голови Трускавця. Ще тиждень два і можна буде говорити про колективний імунітет, який вбереже мешканців нашої громади від госпіталізації чи, не дай Боже, летальних випадків під час прогнозованого чергового спалаху коронавірусу в Україні. Звісно, найперше мова йде про здоров’я мешканців, але наявність в колективах провакцинованих на 80 % дозволить продовжувати працювати школам, медичним установам, приватним структурам, санаторіям, навіть, в період жорсткого карантину. Місто і вся громада матиме шанс втриматись економічно.

Ігор Стасик, головний лікар НКП «Трускавецька міська лікарня» зазначив, що до сьогодні медики провели 11 098 щеплень. За словами головного лікаря надзвичайних скарг після вакцинації не поступало, з найгіршого, що могло бути – підвищена температура поза 38 градусів, але це нормальна реакція організму, кажуть медики. Тож у нашій громаді продовжуватимуть кампанію з вакцинації. У наявності є три вакцини Модерна для повторного щеплення, CoronaVac та Pfizer, якщо імунізацію роблять вперше. Лікарня Трускавця забезпечує виїзні бригади, якщо на вакцинацію записано 50 осіб і більше, як у селах, так і в санаторії чи готелі.

Як і на всій території України, на Львівщині хворих з коронавірусом більшає. Разом з тим у Трускавецькій громаді приріст пацієнтів з цією інфекцією не є значний. За минулий тиждень звернулось 15 нових хворих ( загалом хворіє 26 людей). Одна дитина шкільного віку та 25 дорослих. З них, 16 хворих лікуються вдома, вісім знаходяться в стаціонарі у Львові. Один мешканець направлений на лікування в інфекційну лікарню Стебника, яку знову відкрили для хворих з Covid-19 цієї п’ятниці.

На разі, відповідно до поставленого завдання міського голови Трускавця Андрія Кульчинського, ведеться моніторинг вакцинації мешканців, зокрема працівників обслуговуючої сфери, медичного персоналу, освітян, працівників міської ради, комунальних підприємств. Тут враховують те, що не всі люди однаково можуть прийняти вакцину, тому відмовитись можна при наявності довідки протипоказів, яку видає відповідна комісія Трускавецької міської лікарні, або іншої лікарні з усіма печатками. Як зазначають медики, відповідно до протоколу, головними факторами серед протипоказів - онкологія, або серйозна імунна реакція організму.

Як неодноразово зазначалось - імунізація є безпечною та ефективною проти COVID-19 - найважливішим елементом у подоланні гострої фази пандемії COVID-19. Вакцина готує ваш організм до боротьби з певною інфекцією чи вірусом, а згодом формує імунітет до цієї хвороби. Усвідомивши це ми розуміємо, що вакцинуючись сьогодні, дбаємо про своє здоров’я та безпеку життя завтра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...