• Головна
  • Передчасно народжену трійню виходили львівські лікарі
09:26, 8 вересня 2021 р.

Передчасно народжену трійню виходили львівські лікарі

 Зараз трійнята перебувають ще під опікою неонатологів

Лікарі львівської міської дитячої лікарні виходили трійнят, що передчасно народилися. Вони понад три тижні були в реанімації. Зараз дітей вже перевели у відділення патології новонароджених і передчасно народжених дітей, де ними займається команда фахівців.

Як повідомив ZAXID.NET лікар-неонатолог відділення патології новонароджених і передчасно народжених дітей Віктор Бобик, трійнята (двоє дівчаток і хлопчик) понад три тижні провели в реанімації. Два тижні були на штучній вентиляції легень. Діти були глибоко недоношені, вони народилися на 28 тижні вагітності (при нормі 40 тижнів).

За словами лікаря, батьки трійнят – з Львівщини. Це перші діти у їхній родині.

«Трійнята – двоє дівчаток і хлопчик народилися з вагою 1080, 1090 і 1200 г. Хлопчик важив найбільше. Діти отримували спеціальне харчування через вену. Зараз трійнята вже дихають самостійно і їх з реанімації перевели у відділення, де з ними працює група фахівців», – повідомив Віктор Бобик.

Трійнята вже трохи поправилися. Дівчатка важать 1250 г, а хлопчик – 1400 г. Поруч з маленькими вже є батьки і з ними працюють неонатологи, реаніматологи, реабілітологи і логопеди. Останні стимулюють рефлекси, вчать малят самостійно смоктати.

Під наглядом лікарів немовлята пробудуть ще деякий час, але все найнебезпечніше уже позаду. Вони повинні набрати вагу (щонайменше 2 кг), навчитися самостійно смоктати. Тепер, коли поруч з ними батьки, малюки швидше набиратимуться сил.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...