• Головна
  • У Трускавецьку, Дрогобицьку та Славську громади завітає проєкт ІмпактБус
17:22, 2 вересня 2021 р.

У Трускавецьку, Дрогобицьку та Славську громади завітає проєкт ІмпактБус

 У першій половині вересня проєкт ІмпактБус планує відвідати молодь у трьох населених пунктах Львівщини: 2 вересня – у с. Уличне (Трускавецька територіальна громада), 8 вересня – у м. Дрогобич, 15 вересня – у смт. Славське. Про це повідомили у Львівському обласному молодіжному центрі. 

У Трускавецьку, Дрогобицьку та Славську громади завітає проєкт ІмпактБус, фото-1

"У кожній громаді молодь має різний запит та різні потреби.

Так, основна мета візиту в с. Уличне – активація молоді до участі в громаді. Адже молоді люди хочуть більше впливати на розвиток подій у своєму населеному пункті, брати відповідальність на себе та мати вплив на ухвалення рішень.

У Дрогобичі молодь хоче активізувати діяльність місцевої молодіжної ради, поговорити про командотворення, а також взяти участь у написанні програми «Молодь Дрогобиччини».

У Славській територіальній громаді хлопці та дівчата хочуть здобути більше знань, вмінь та навичок для організації діяльність молодіжної ради», - розповів директор Львівського обласного молодіжного центру Василь Шатрук.

Щоб проєкт ІмпактБус завітав і до вас, необхідно зареєструватися за ПОСИЛАННЯМ.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, 12 липня на Львівщині стартував унікальний проєкт – мобільний молодіжний центр. Мікроавтобус зі спеціальним обладнанням для проведення тренінгів, презентацій, кінопоказів та змістовного дозвілля придбаний за кошти з обласного бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...