• Головна
  • Трускавецький ДЮСК «Спортовець» готовий до початку нового навчального року
20:24, 1 вересня 2021 р.

Трускавецький ДЮСК «Спортовець» готовий до початку нового навчального року

Трускавецький ДЮСК «Спортовець» готовий до початку нового навчального року , фото-1

Перед початком нового навчального року у Трускавецькому ДЮСК «Спортовець» проводяться загальні збори трудового колективу закладу та засідання педагогічної ради, на яких підводяться підсумки роботи за весь попередній навчальний рік, обговорюється подальше планування роботи та організація освітнього процесу.

31 серпня 2021 р. до працівників «Спортовця» завітали керівники міста: міський голова Андрій Кульчинський, його заступник Святослав Стефанків та начальник відділу освіти Трускавецької міської ради Орест Лобик, які привітали колектив закладу з початком навчального року, розказали про економічну ситуацію в об’єднаній громаді Трускавця, поділилися своїм баченням подальшого розвитку матеріальної бази для занять фізичною культурою і спортом усіх верств населення та якості надання освітніх послуг у «Спортовці», звернули увагу на необхідність вакцинації всіх працівників освітянських закладів та мешканців Трускавця.

Після зборів директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович доповів про хід виконання ремонтних робіт з реконструкції двох кімнат для розміщення спортсменів у спортивно-оздоровчому комплексі закладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...