• Трускавчани серед призерів в турнірах з тенісу та боксу
08:26, 31 серпня 2021 р.

Трускавчани серед призерів в турнірах з тенісу та боксу

Трускавчани серед призерів в турнірах з тенісу та боксу , фото-1

З 23 по 27 серпня у Львові відбувся всеукраїнський юнацький турнір з тенісу І категорії «Кубок пам’яті Ф. Кулечка». Організатор змагань – Федерація тенісу України у м. Львів.

У змаганнях взяли участь тенісисти у вікових групах до 14 та до 18 років з Києва, Харкова, Одеси, Рівного, Ужгорода, Івано-Франківська, Кривого Рогу, Нової Каховки

Трускавець на всеукраїнському турнірі представляли Микитин Яна та Марущак Неоніла – вихованки відділення тенісу дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець». У парному розряду вікової групи до 18 років трускавецький дует у фінальному поєдинку поступився парі Чад Каріна (м. Львів) та Маслей Маріана (м. Мукачево), виборовши друге місце та срібні медалі.

В одиночному розряді перемогу та перше місце серед тенісистів 18 років виборола Микитин Яна. Це вже четверта підряд перемога юної трускавчанки у чотирьох останніх всеукраїнських та міжнародних змаганнях перед новим навчальним роком (керівник гуртка ДЮСК – Ігор Микитин).

А вихованці відділення боксу ДЮСК «Спортовець» Білинський Захар, Наконечний Павло та Глива Марко (керівник гуртка ДЮСК Анатолій Гнатків) вибороли перемогу та перші місця в обласному юнацькому турнірі з боксу, який проводився 28 серпня у м. Стебник до дня міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію