• Головна
  • У Трускавці діти відсвяткували в дельфінарії перемогу у міжнародному конкурсі талантів
19:18, 30 серпня 2021 р.

У Трускавці діти відсвяткували в дельфінарії перемогу у міжнародному конкурсі талантів

У Трускавці діти відсвяткували в дельфінарії перемогу у міжнародному конкурсі талантів , фото-1

13-15 серпня у Трускавці проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Яскраві таланти літа», участь в якому взяли представники п’яти країн. Серед учасників були і вихованці гуртка «Художнє слово» Народного дому Трускавця (керівник гуртка – Георгіна Янів). З ініціативи мами одного з учасників гуртка, секретаря Трускавецької міської ради Наталії Анатоліївни Пономаренко на конкурс було подано шість відеоробіт, і всі вони отримали перші місця. Таким чином скарбничка нагород гуртка «Художнє слово» поповнилася шістьма дипломами.

А загалом юні трускавчани отримали 34 (!) дипломи за перші місця в Міжнародному конкурсі «Яскраві таланти літа». Ось імена дипломантів: Анатолій Пономаренко, Софія Салань, Віталій Підкова, Олександр Підкова, Влада Микиташ, Петро Микиташ, Кароліна Кирчей, Святослав Сметаняк, Домініка Сметаняк та Олександр Трускавецький.

«Це спільний проєкт і діток, і їхніх матерів. Дуже приємно, що мами підтримують своїх дітей, сприяють їхньому таланту та загальному розвитку. Це дуже важливо!

Особливо хочу подякувати секретарю Трускавецької міської ради Наталії Пономаренко за ініціативу участі в цьому конкурсі та за всебічну підтримку нашого гуртка «Художнє слово». Саме завдяки таким людям як Наталія Пономаренко культура у Трускавці розвивається і наші дітки можуть бути учасниками загальноукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів. Плануємо і в майбутньому брати участь у поетичних та музичних змаганнях, перемагати і своїми перемогами прославляти рідний Трускавець», - каже керівник гуртка «Художнє слово» Георгіна Янів.

За блискучу перемогу на фестивалі «Яскраві таланти літа» діти отримали приз-несподіванку – квитки на шоу в дельфінарій «Оскар». Наприкінці минулого тижня гуртківці на чолі з Георгіною Янів побували на феєричному шоу з дельфінами та морськими котиками, маючи можливість таким чином відсвяткувати перемогу в Міжнародному фестивалі. Щира подяка також адміністрації дельфінарію «Оскар» за їхнє меценатство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
Оголошення
live comments feed...