• Головна
  • В бібліотеках гуртуються творчі люди
17:04, 13 серпня 2021 р.

В бібліотеках гуртуються творчі люди

Бібліотеки – це не лише місце, де можна взяти почитати хорошу книгу, але й громадський простір, дружній до соціалізації та гуманітарних і духовних потреб людини. Доказом цього є бібліотеки Трускавця, в яких протягом одного лише дня 12 серпня відбулося кілька цікавих заходів.

У центральній міській бібліотеці Трускавця відбувся кінопоказ документального фільму «Трускавець» (до 30-річчя створення фільму та 30-річчя Незалежності України). Присутні мали змогу поринути в минуле нашого міста-курорту. Переглянута стрічка показала зміни, які відбулись у Трускавці через призму часу.

В бібліотеці-філії №1 (URBAN-бібліотека) м. Трускавця розпочали підготовку до ювілею незалежності України. Тут спільно з ГО "Ті 100" провели акцію "З Україною на серці". Бібліотекарки запросили дітей-волонтерів, які на підготовлених смужках по шаблонах старанно обводили контури карти України. На наступний тиждень тут запросять старших людей, щоб вирізати 100 значків, які світяться в темноті.

А в Трускавецькій бібліотеці для дітей відбулась творча зустріч з сучасним дитячим письменником, автором близько трьох десятків книжок, лауреатом літературних премій.Автор познайомив присутніх зі своїми книгами, зачитав вірші, казки та відповів на численні запитання дітей. На згадку про зустріч письменник подарував дитячій бібліотеці свою книгу з автографом «Весела навчайка. Вірші для малюків».

http://www.tmr.gov.ua/press-center/news

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавец
Оголошення
live comments feed...