• Головна
  • До 30-ї річниці Незалежності України запрошують до участі у конкурсі малюнків дітей та молодь Львівщини
12:05, 3 серпня 2021 р.

До 30-ї річниці Незалежності України запрошують до участі у конкурсі малюнків дітей та молодь Львівщини

До 30-ї річниці Незалежності України відбудеться Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій "Що для мене Україна?".

Організатори запрошують дітей віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн взяти в ньому участь. Конкурс проводиться за двома категоріями – фотографія та малюнок.

Конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права інших осіб (плагіат), бо в такому випадку на будь-якому етапі конкурсу учасника дискваліфікують. Відповідальність за порушення авторських прав несе учасник конкурсу та його законний представник.

Номінації в категорії «Фотографія» (за тематикою, без вікового розподілу):

  • Українські традиції (на фото мають бути показані традиції вашої родини чи громади, навчального закладу, гуртка тощо);
  • Визначні місця моєї малої Батьківщини (на фото мають бути місця (природа чи архітектура), які є візитівкою села, селища, міста, району чи області, в якій ви живете).

Номінації в категорії «Малюнок» (за віком):

  • Перша Молодша група. Індивідуальна робота від 3 до 5 років, а колективна робота - від 3 до 5 років;
  • Друга Молодша група. Індивідуальна робота - від 6 до 10 років, а колективна робота - від 6 до 10 років;
  • Середня група. Індивідуальна робота від 11 до 14 років, а колективна робота - від 11 до 14 років;
  • Старша група. Індивідуальна робота - від 15 до 18 років, а колективна робота - від 15 до 18 років.

Колективною вважається робота, яку виконали не більше, ніж 3 особи. Конкурсні роботи повинні бути пов’язані з загальною тематикою Конкурсу: виконуються в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) на форматі А4 чи А3. Малюнки можуть бути виконані у форматі мінікоміксу чи «мему» (гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

За бажанням конкурсант разом з роботою може надіслати на зазначену електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на тему: «Що для мене Україна». Це відео буде використане при створенні загального відео сюжету про конкурс та буде демонструватися під час виставки робіт.

Вимоги до робіт та їх доставки.

Конкурсна робота (у просканованому форматі, JPEG) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описання зображеного на малюнку чи фото) подають до Організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу [email protected] (обов’язково зазначити в темі листа – «Що для мене Україна») до 13 серпня 2021 року включно.

Кожен учасник може подати для участі в Конкурсі не більше 3 конкурсних робіт в рамках однієї чи декількох обраних номінацій.

http://www.tmr.gov.ua/press-center/news

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавец
Оголошення
live comments feed...