• Головна
  • День Сил Спеціальних операцій ЗС України - 29 липня
09:48, 29 липня 2021 р.

День Сил Спеціальних операцій ЗС України - 29 липня

Створення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України стало відповіддю на безпрецедентний виклик в сучасній історії держави. Це нове офіційне військове свято для суверенної України.

Воно було затверджено 26-го липня 2016 року. У відповідному Указі Президента України № 311/2016 підкреслюється особлива мета цього Дня для подальшого розвитку національних військових традицій і враховується важлива роль Сил спеціальних операцій Збройних Сил України у забезпеченні обороноздатності держави.

День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України щорічно відзначається 29-го липня. На Сили спеціальних операцій Збройних Сил України, покладені досить специфічні завдання, в числі яких і участь у відновленні територіальної цілісності країни.

Сили спеціальних операцій Збройних Сил України в 2019 році першими в Україні із всіх військових та інших силових структур і правоохоронних органів отримали диплом про відповідність військовим стандартам НАТО.

В цей День, як і в будь-який інший день року, особливо поки йде війна, ми молимося, щоб їх захистив Господь! Бажаємо їм високої бойової підготовки та ретельного планування операцій! Надійний тил і добре технічне забезпечення! Грамотних командирів і всіляку підтримку!

http://www.tmr.gov.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавец
live comments feed...