• Головна
  • Україна опинилась в «зеленому переліку» подорожей Європейського Союзу
17:55, 20 липня 2021 р.

Україна опинилась в «зеленому переліку» подорожей Європейського Союзу

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА нагадує, що 14 липня цього року Рада ЄС включила Україну до рекомендованого переліку третіх держав, для громадян яких пропонується скасувати тимчасові обмеження на необов’язкові поїздки до Європейського Союзу.

Включення до «зеленого переліку» не означає автоматичної можливості в’їзду на територію всіх держав-членів ЄС, а має рекомендаційний характер для держав-членів, які ухвалюють кінцеве рішення про включення третіх країн у національні «зелені переліки» з огляду на епідемічну ситуацію у своїй країні.

Українським дипломатам закордоном доручено від МЗС України оперативно провести додаткові переговори з уповноваженими органами в державах-членах Євросоюзу щодо включення України в національні «зелені переліки» та оновлення національних вимог щодо перетину кордону громадянами України.

Також у МЗС зауважили, що ЄС оновлює склад «зеленого переліку» кожні два тижні. У разі погіршення епідемічної ситуації країни можуть бути вилучені з переліку.

http://www.tmr.gov.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавец
live comments feed...