• Головна
  • Оренда спецтехніки: 5 переваг використання для будівництва
Новини компаній
17:15, 19 липня 2021 р.

Оренда спецтехніки: 5 переваг використання для будівництва

Новини компаній

Зведення бізнес-центрів, гіпермаркетів чи висотних споруд неможливо без застосування спецтехніки. Невеликі будівельні фірми часто не мають власного автопарку. Проте, це не так необхідно і вигідно, як здається на перший погляд. Оренда бурової техніки — найкращий вибір для реалізації будівельних проєктів. До такого висновку прийшла редакція сайту, поспілкувавшись з представниками компанії «Бурові технології», яка надає послуги з оренди багатьох видів спецтехніки. Вони допомогли визначити основні переваги оренди важкого обладнання, які представлені далі у цій статті.

Оренда спецтехніки: 5 переваг використання для будівництва, фото-1
  • Економічна доцільність

«Купувати чи орендувати?» — просте питання, якщо правильно підрахувати. Оренда техніки для бурових робіт набагато вигідніша з фінансової точки зору. Виділені кошти для будівництва будуть зекономлені не тільки внаслідок відмови від покупки, а й завдяки зменшенню кількості співробітників. Витрати на заробітну плату стануть незначними, а технічне обслуговування, зберігання та ремонт машин більше не знадобляться. Також компанії, що надають послуги з оренди спецтехніки, часто пропонують знижки для постійних клієнтів.

  • Оперативне планування роботи

Переміщення власного обладнання на об'єкт знову ж таки потребує коштів та часу. Орендована техніка приїде до місця призначення вчасно, маючи заправлений бак і професійного машиніста за кермом. Вона допоможе у визначені терміни здати об'єкт та не буде стояти без діла. Взяти спецтехніку у тимчасове користування вигідно під час сезонних робіт, адже орендоване обладнання не потрібно приводити у належний стан самостійно.

  • Великий вибір послуг

Існують різні варіанти спеціалізованого обладнання, які надаються в оренду залежно від потреб для будівництва. Наприклад, гідроножиці, великі тягачі, екскаватори, баштові крани та подібні. Оренда техніки для бурових робіт може бути довгостроковою чи короткостроковою. Додаткові послуги, терміни та вартість ви завжди можете дізнатись, звернувшись за консультацією.

  • Надійна спецтехніка

Організація, яка надає будівельну техніку в оренду, гарантує належний стан та своєчасне технічне обслуговування кожного агрегату. Спеціалісти оглядають важке обладнання перед відправленням клієнту та перевіряють його у роботі. Незаплановані витрати на ремонт у разі простою чи з інших причин більше не будуть вас стосуватися. Оренда бурової техніки — зручно і надійно, бо про все подбає компанія-орендодавець.

  • Досвідчений персонал

Погодьтеся, що шукати водія з досвідом чи навчати працівників — зайве використання часу, відведеного на будівництво об'єкта. Компанія-орендодавець у разі потреби надає водія-оператора разом зі спецтехнікою. У її штаті персонал з високим рівнем підготовки та значним досвідом роботи.

Тепер ви теоретично готові перевірити механізм та переваги оренди спецтехніки для фірми. Оптимізація та прискорення будівельних робіт, економія часу й коштів — приємні наслідки, що чекають на вас після замовлення цієї послуги!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...